sunum-tahtalari

Yeni Trend; Banyoda Küvet Keyfi için Bathtub Caddy Tahtaları

Son dönemlerde sosyal medyada sıkça yer alan ‘Bathtub Caddy’ ürünleri, küvet keyfini yansıtıyor. Küvette geçirilen zamanın yalnızca temizlik ve bakım ile sınırlı kalmadığını ve oldukça keyifli olduğunu yansıtan bu kelime grubu aslında küvetlerin üzerinde kullanılan tahtaları belirtiyor. Birbirinden farklı küvet sunum tahtaları, Bathtub Caddy ismi ile banyolardaki yerini alıyor. 

Bathtub Caddy tahtaları, küvetlerin üzerine konularak sehpa ve masa işlevi görüyor. Duştayken kitap okumayı, kahve içmeyi ve bakım ürünlerini dizmeyi kolaylaştıran tahta raflar, daha keyifli bir duş imkanı sağlıyor. Üstelik ürünlerin ıslanmasını da önlemiş oluyor.

küvet-keyfiKeyif Tahtaları; Bathtub Caddy

Küvette uzun zaman geçirmeyi seven kişilerin banyolarında yer vereceği Bathtub Caddy tahtaları, kitap ve içecekler için masa işlevi görüyor. Ürünlerin su ile temas etmeden küvette kullanılmasını sağlayan bu tahtalar, elektronik aletlerin kullanımı için de ideal oluyor. Böylelikle küvetteyken dizi ve film izlemek, müzik dinlemek ve online işleri yürütmek kolay hale geliyor.

banyo-küvet-tahtasiDekorasyonun Parçası Haline Geliyor

Küvetlerin üzerinde yer alan Bathtub Caddy tahtaları, duş alınan zamanların dışında dekorasyon ürünü olarak da kullanılabiliyor. Bakım ürünleri, çiçekler ve kitapları dizmek için kullanılan sunum tahtaları, banyonun daha modern görünmesine olanak tanıyor.

bathtub-caddy-decorKüvet sunum tahtalarını aksesuar mağazalarında veya internet satış sitelerinde bulmak mümkündür. Aynı zamanda küvete uygun olan mutfak sunum tahtaları ve tepsileri de kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir