Renkli Balkon Dekorasyonları

Yaz Işıltısını Yansıtan 24 Balkon Dekorasyonu

Balkonlarımız, havaların ısınması ile birlikte evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri oluyor. Kahvaltı yaptığımız, çay ve kahve içtiğimiz, kitap okuduğumuz, günün yorgunluğunu attığımız ve hatta misafirlerimizi ağırladığımız balkonlarımızın evimizin içi kadar özenli, düzenli ve iyi dekore edilmiş olmasına özen gösteriyoruz. Özenle seçtiğimiz masa ve sandalyeleri, hasır koltukları, aksesuarları ve canlı çiçekleri balkonumuza yerleştirerek yaz günlerinin ışıltısını yansıtan bir dekorasyon oluşturuyoruz.

Renkli Masa ve Sandalyeler

Balkonumuzda bulunan masa ve sandalyelerin canlı renklerde olması, burada geçireceğimiz zamanı daha keyifli hale getiriyor. Renk tercihimiz pembe, mor, mavi veya sarı gibi canlı renklerden oluşmuyorsa, bu mobilyaları renkli yastık ve minderler ile dekore etmemiz oldukça hoş bir görünüm oluşturuyor.

Yazın Vazgeçilmezi; Desenli Yastıklar

Bu yıl oturma odalarımızda sıkça kullandığımız desenli ve baskılı yastıklarımızı balkonlarımızda da kullanmamız mümkün oluyor. Balkonumuzda hasır veya kumaş koltukları kullanıyorsak bunları desenli ve renkli yastıklar ile tamamlayabiliyoruz.

Bankonun Olmazsa Olmazı; Canlı Çiçekler

Çiçekler; bakımı, kokusu ve görünümü ile kişilere huzur verir. Özellikle yazın balkona yerleştirdiğimiz çiçeklerin, güneşten beslenmesi ile bakımı kolay olur. Özenle dekore ettiğimiz bir balkonda çiçeklere yer vererek, daha canlı ve renkli bir görünüm oluşturabiliriz.

Balkon Dekorasyonu Örnekleri;

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir