yatak-odasi-icin-yazlik-dekorasyon-fikirleri-5

Yatak Odası İçin Yazlık Dekorasyon Fikirleri

Hemen hepimiz, değişen hava koşullarına uyum sağlamak için her sezon kıyafetlerimizi değiştiriyoruz. Peki, neden yatak odalarımızda gereken değişikliği yapmıyoruz? Bu yaz; ceketlerinizi ve kazaklarınızı kaldırırken biraz daha ileriye gidip ve yatak odanızın geri kalanında da değişiklik yapın…

Keten Çarşaflar Deneyin

yatak-odasi-icin-yazlik-dekorasyon-fikirleri-4

Keten, serinlik hissi ile bilinir ve sıcak havalarda kesinlikle vazgeçilmezdir. Ketenin dokuması; nefes aldırır ve nemi emebilme özelliğine sahiptir. Bu da, yaz gecelerinde daha rahat uyumanız anlamına gelir.

Yorganları Hafifletin

yatak-odasi-icin-yazlik-dekorasyon-fikirleri-3

Kabarık kaz tüyü yorgun, soğuk havalarda tatlı bir kurtarıcı olabilir; ancak sıcak bir yaz günü, daha hafif seçenekler gerektirir. Yıl boyunca yorganla uyumayı seviyor olsanız da, sıcaklıklar yükseldiğinde, daha hafif bir nevresime yatırım yapmanız gerekir.

Yazlık Aksesuarlar Kullanın

yatak-odasi-icin-yazlik-dekorasyon-fikirleri-

Yatak odası dekorasyonunuzu yenilemenin en iyi yolu; yastıklar ve battaniyeleri değiştirmekten geçiyor. Parlak, çiçekli bir yastık, yaz mevsimine küçük bir maliyetle geçmek için iyi bir seçim olacaktır.  Duvarlarda çiçek motifli çerçeveler, yerde kilimler gibi seçenekler, yaz dekorasyonu yaratmanıza yardımcı olacak. Koyu renkleri ve ağır dokuları ortadan kaldırın ve yerini parlak tonlara ve yumuşak dokulara bırakın!

Işığı Arttırın

yatak-odasi-icin-yazlik-dekorasyon-fikirleri-2

Yatak odanızın dekorasyonunu yaz sezonuna uygun bir hale getirmeye çalışırken, atlamamanız gereken bir detay daha var; ışık. Yaz dekorasyonunda, güneş ışığının içeri girmesini sağlayan aydınlık ve havadar bir atmosfer yaratmak için şeffaf perdelerden yardım alın.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir