ofis-dekorasyonu

Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı – LEO digital network

Ofisler genellikle birbirine benzer nitelikte klasikleşen tasarımlardan oluşur. Ofislerde monotonluğu bir kenara bırakmayı hedefliyorsanız; öncelikle ofisin dekorasyonunu değiştirmekten başlamalısınız. Modern ve yaratıcı detaylara sahip olan ofisler, personelin daha verimli çalışmasına olanak sağlayacaktır.

Dünyanın çok farklı yerlerinde hayranlık uyandıran detaylara sahip ofisler de bulunuyor. Çin’de yer alan LEO Digital isimli firmanın ofis dekorasyonu oldukça yaratıcı fikirlerle üretilen detaylara sahip.

LEO Digital firması; cam küpler içinde yer alan çalışma alanları, rengarenk ve farklı tasarımlarda toplantı masaları ile sandalyeleri, motivasyonu yükselten dinlenme alanları ile oldukça dikkat çekici ve herkesin çalışmak isteyebileceği bir ofis dekorasyonuna sahip.

Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-1 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-2 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-3 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-4 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-5 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-6 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-7 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-8 Yaratıcı ve Modern bir Ofis Tasarımı - LEO digital network-9

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir