Yaprak Posterli Çerçeve Dekorasyon Örnekleri-16

Yaprak Posterli Çerçeve Dekorasyon Örnekleri

Bir evi yaşanıyor kılan ve düz görünümden çıkaran, kullandığınız objeler ve eşyalardır. Özellikle hem evinizi tamamlayacak hem de canlılık katacak olan çerçeve ve tablolar olmazsa olmazların başında gelir. Son yıllarda büyük bir akım olan yaprak posterli dekorasyon örnekleri eve canlılık ve hareketlilik getiriyor.

Üstelik yaprak posterli dekorasyon tercih ediyorsanız, illa gidip satın almanıza gerek yok. Kendiniz de çok kolay bir şekilde ve çok uygun maliyetler ile yapabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan bir yazıcı, birkaç farklı ebatlarda beyaz çerçeve olacak.

İnternet dünyasında aradığınız kadar yaprak desenleri bulabilirsiniz. Ama elbette bulacağınız her yaprak deseninin hoş durmayacağını anlamalısınız. Özellikle beyaz fon üzerine basit teknikler ile çalışılmış ya da fotoğraflanmış yaprak posterlere bakmanızı öneririz. Bu sayede yaprak çok daha fazla ön plana çıkıyor olacaktır.

Yaptıracağınız noktaya kaç adet çerçeve asmak istiyorsanız, o sayıda çıktı alıp çerçevelerin içine koyabilirsiniz. Birçok farklı yaprak desenleri seçerek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Özellikle evinizde en sade olan duvar bölümüne asarak altına isterseniz koltuklarınızı, isterseniz küçük bir dolabı koyabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir