istanbul-beylikduzunde-dugun-mekani-olarak-world-point

World Point Düğün Mekanı – Beylikdüzü İstanbul

World Point Yaşam Merkezi’nde yeni bir hayatın ilk adımlarını sevgi ve mutlulukla atabilirsiniz. Düğün organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm detayları,  World Point ekibi tarafından karşılayabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüzde her şeyin kusursuz olması için, mekanın seçimi büyük önem taşımaktadır. Düğün mekanı olarak seçeceğiniz adresin konumu, alan genişliği, sunduğu hizmetler ve daha bir çok önemli ayrıntı mevcuttur. Sizin düğününüz için gerekli olan tüm ayrıntıları tamamlayacak bir mekan tercihi yapmalısınız. İstanbul’da düğün organizasyonu gerçekleştirilebilecek en ideal mekanlardan birisi de World Point Yaşam Merkezi’dir.

istanbul-beylikduzu-en-iyi-dugun-mekanlarindan-birisi-olan-world-pointGün Batımı Eşliğinde Harika bir Düğün Hayal Edin!

İstanbul Beylikdüzü’nün Beyken semtinde bulunan World Point Yaşam Merkezi’nde yer alan kır düğünü mekanı ile hayallerinizdeki düğün organizasyonunu en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Havuz başı ve kır alanı olarak iki farklı açık mekan sunan World Point’te hayallerinizi gerçekleştirmek zor değil. Açık kır mekanında gün batımının ardından muhteşem bir şehir manzarası ve Büyükçekmece sahiline vuran yakamoz ışıltısı eşliğinde “Evet” diyerek yeni bir hayata adım atabilirsiniz. Konumu itibarıyla da İstanbul’da tercih edilecek en iyi mekanlardan birisidir. Hem şehrin içinde hem de şehrin karmaşasından uzak bir manzarada, harika bir düğün mekanı

Balo Salonu Görülmeye Değer!

Kış düğünler için tercih edilebilecek harika bir alternatif olduğunu söylemek isteriz. Özenle dekore edilmiş şık ve lüksü bir arada barındıran balo salonu ile kışın da harika bir düğün geçirmenizi sağlıyor. Konuklarınız ve sizin konforunuz için her detayın düşünüldüğü bir salonda evlenmek, kesinlikle bir ayrıcalıktır. Kış düğünlerinin de keyifle geçmesini sağlayacak nitelikte olan World Point balo salonunu görmeden karar vermeyin deriz.

loading...

One Reply to “World Point Düğün Mekanı – Beylikdüzü İstanbul”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir