vivense-dugun-paketleri-2018-6

Vivense’in 2018 ve 2019 Düğün Paketleri

Salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar evin her alanı için aradığınız tüm mobilya ve aksesuar ürünlerini bulabileceğiniz Vivense online alışveriş sitesinde, yeni evlenecek çiftler için de uygun fiyatlı ve şık düğün paketi alternatifleri de var.

Salon takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımlarından oluşan Vivense düğün paketleri; farklı tarzlar ve farklı bütçelere uygun paket seçenekleri sunuyor. Siz de eşinizle birlikte kuracağınız yeni ev düzeninde, hem uygun fiyat hem de şık tasarıma önem veriyorsanız, Vivense 2018-2019 düğün paketleri seçeneklerine göz atabilirsiniz…

vivense-dugun-paketleri-2018-

Ege Düğün Paketi adıyla satışa sunulan bu takım; 2 adet 3’lü ve bir adet tekli koltuk takımı; yemek odası takımı ve yatak odası takımından oluşuyor. Yeni evlenecek çiftler için indirimli olarak satışa sunulan bu takımın fiyatı 7790 TL.

vivense-dugun-paketleri-2018-2

Beyazın zarafetini yansıtan bir takım olan İnci düğün paketinde; beyazın hakimiyetinin yanında; koltuk takımlarında yeşil ve yatak odası takımında da çiçek desenlerle baharı çağrıştırıyor.

vivense-dugun-paketleri-2018-3

Şık ve modern duruşu ile salon ve yatak odanız için alternatif bir düğün paketi seçeneği sunan Azra düğün paketi; kahverengi, krem ve yeşilin şık bir uyumunu yansıtıyor.

vivense-dugun-paketleri-2018-4

Mobilya seçiminde kahverengiden vazgeçemeyenler için Vivense’de çok şık alternatifler var; Madrid düğün paketi de onlardan biri. Salon, yemek odası ve yatak odası takımından oluşan bu düğün paketi, oldukça uygun fiyatı ile satışa sunuluyor.

vivense-dugun-paketleri-2018-5

Modern bir ev dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız, Vivense 2018 düğün paketleri arasında yerini alan İndigo düğün paketi sizin için doğru seçim olabilir!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir