vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-7

Vivense Yeni Sezon Koltuk Koleksiyonu

Mobilya alışverişini evden çıkmadan yapmak isteyenler için Vivense online alışveriş adresinde çok sayıda seçenek var. Oturma odanız ya da salonunuz için yeni koltuk takımları mı arıyorsunuz? Deri, chester, kumaş, L koltuk, klasik, modern, vintage gibi çok geniş model seçeneği sunan Vivense yeni sezon koltuk koleksiyonu, her bütçeye uygun model seçenekleri sunuyor. İşte onlardan bazıları…

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-

Açık pembe tonlarında bir koltuk, genel olarak her salon için iyi bir seçimdir. Pastel tonları ile oldukça soft ve modern bir görünüm yakalayan bu koltuk, Vivense’de 2.940 TL’ye satışa sunuluyor.

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-2“Merlin köşe koltuk takımı” adıyla satın alabileceğiniz bu gri tonlarındaki sehpalı köşe koltuk, hem rengi hem de tasarımı ile küçük oturma odaları için harika bir seçenek gibi görünüyor. Fiyatı 4000 TL.

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-3

Oturma odanızı daha ferah göstermeye ihtiyacınız varsa, Vivense yeni sezon koltuk takımları arasında yer alan Normal koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Fiyatı 3980 TL.

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-4

Köşe koltuklar, yalnızca dar alanlar için olmak zorunda değil. Geniş aileniz için daha geniş bir köşe koltuk takımı arıyorsanız, Robin köşe koltuk takımı tam size göre. Fiyatı 5140 TL.

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-5

Oturma odası ya da salonunuzda Avangart bir dekorasyon hakimse, Fiona koltuk takımı tam size göre. Yeşil rengi ve şık tasarımı ile Vivense yeni sezon koltuk takımları arasında yer alan bu takımın fiyatı 4965 TL.

vivense-yeni-sezon-koltuk-koleksiyonu-6Vivense’de Beatrice koltuk takımı adıyla satışa sunulan bu takım, rengi ve tasarımı ile oldukça şık bir görünüme sahip. Fiyatı 4690 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir