vivense-2019-gardirop-modelleri-6

Vivense Yeni Sezon Gardırop Modelleri

Yatak odanızda kullandığınız gardırobunuzdan modelinden mi sıkıldınız? Ya da daha kullanışlı ve fonksiyonel bir gardırop mu satın almak istiyorsunuz? Mağaza ürünleri yerine, aynı kalitede ürünleri online mobilya alışveriş sitelerinden satın almak isterseniz, Vivense’in 2019 mobilya koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Merak edenler için, Vivense yeni sezon gardırop modellerinden bazılarını bu yazımızda sizler için derledik…

vivense-2019-gardirop-modelleri-

Birinci kalite malzemeden tasarlanan Loki sürgülü gardırop, ayna detayı ve zarif çizgileri ile özellikle modern yatak odası dekorasyonuna uyum sağlıyor. Yatak odanız için geniş ve ferah bir gardırop arıyorsanız, bu dolabı 2244 TL’ye satın alabilirsiniz.

vivense-2019-gardirop-modelleri-2

Vivense yeni sezon gardırop modelleri arasında yer alan bir diğer model de Orfeo gardırop. Şık cam kapakları ve giyinme odası tasarımındaki iç tasarımı ile oldukça modern ve şık bir seçenek sunan bu gardırobun fiyatı 4072 TL.

vivense-2019-gardirop-modelleri-3

Büyük ve ferah bir yatak odanız varsa, gardırop seçiminde de büyük ve ferah bir seçim yapmak istemeniz oldukça normal. 6 kapaklı tasarımı ile oldukça geniş bir gardırop seçeneği sunan Yoko gardırobun fiyatı 2372 TL.

vivense-2019-gardirop-modelleri-4

Yatak odanız için büyük bir gardırobu mu arıyorsunuz? Pandora modüler giyinme dolabı, kaliteli ceviz malzemeden imal edilmiştir. Fiyatı 6147 TL.

vivense-2019-gardirop-modelleri-5

Vivense yeni sezon gardırop modelleri arasında yer alan bir diğer model de, Pandora modüler giyinme dolabı. Beyaz renkten vazgeçmek istemeyen ve yatak odası mobilyasını değiştirmek isteyenler için iyi bir seçenek sunan bu gardırobun fiyatı 6989 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir