vivense-cocuk-odasi-takimlari-7

Vivense Yeni Sezon Çocuk Odası Takımları

Çocuk odası alışverişi için mağaza mağaza gezmek yerine, online alışverişi tercih etmeye ne dersiniz? Hem şık, hem fonksiyonal hem de şık ürünler arıyorsanız, Vivense Mobilya’da çok farklı çocuk odası takımı seçenekleri bulabilirsiniz. Bu yazıda, sizler için Vivense yeni sezon çocuk odası takımlarını listeledik…

vivense-cocuk-odasi-takimlari-

Erkek çocuklar için oldukça şık bir yatak odası takımı. Vivense Mobilya’da Navy çocuk odası takımı adıyla bulabileceğiniz bu takım, denizcilik teması ile oldukça modern bir tasarıma sahip.

vivense-cocuk-odasi-takimlari-2

Legend çocuk odası takımı adıyla satın alabileceğiniz bu takım, modern çizgileri ve işlevsel tasarımı ile erkek çocuklar için uygun bir takım. 3 kapılı gardırobunun fiyatı 1743 TL ve karyola fiyatı 924 TL.

vivense-cocuk-odasi-takimlari-3

Vivense yeni sezon çocuk odası takımları arasında yer alan Manolya çocuk odası, kız çocukları için hem sade hem de eğlenceli detaylara sahip. Pembe kulpları ve krem rengi mobilyası ile bu takımın dolap, karyola ve komodinden oluşan takım fiyatı 2390 TL.

vivense-cocuk-odasi-takimlari-4

Oğlunuzun odası için hem şık hem de modern ve dekoratif bir yatak odası takımına ne dersiniz? Siyah ve krem tonlarını buluşturan bu takımın adı Intense genç odası.

vivense-cocuk-odasi-takimlari-5

Kız çocukları için vazgeçilmez olan pembe rengiyle oldukça renkli görünen Daisy genç odası takımı, hem sade tasarımı hem de pembenin soft tonları ile kızınızın odası için uygun bir seçim olabilir.

vivense-cocuk-odasi-takimlari-6

Oğlunuzun odası için, onun da çok seveceği bir çocuk odası takımına ne dersiniz? Yarış arabası tasarımlı yatağı ve formula temalı mobilyaları ile Garage beyaz çocuk odası takımının yatağının fiyatı 1639 TL. Diğer mobilya ürünlerinin fiyatları için Vivense adresini ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir