vivense-bahce-oturma-gruplari-6

Vivense Yeni Sezon Bahçe Oturma Grupları

Yaz geliyor! Evinizin bahçe ve balkonlarını yaza hazırlamanın da vakti geldi. Sıcak havaların keyfini dış mekanlarda çıkarmak isteyenler için, Vivense’de birbirinden güzel oturma grupları var. Hasır ve ahşap tasarımların ön plana çıktığı Vivense yeni sezon bahçe oturma grupları arasında her zevke ve bütçeye uygun model seçenekleri bulabilirsiniz…

vivense-bahce-oturma-gruplari-

Bir adet ikili ve iki adet tekli koltuk ve bir de sehpadan oluşan Manila Rattan bahçe oturma grubu, Vivense’de 1590 TL’ye satışa sunuluyor. Hasır tasarımı ile bahçe, teras ve geniş balkonlar için hem şık hem de oldukça rahat bir seçenek sunuyor.

vivense-bahce-oturma-gruplari-2

Bahçenizin en güzel köşesini bu güzel Andora Rattan bahçe takımına ayırın. Koyu kahvenin şıklığını ve modernliğini yansıtan bu bahçe takımını, renkli minderlerle süsleyebilirsiniz. Dekoratif sehpası ve şık tasarımı ile bu bahçe takımını Vivense’de 2990 TL’ye satın alabilirsiniz.

vivense-bahce-oturma-gruplari-3

Bahçe, teras ve geniş balkonlarınız için şık ve kullanışlı bir model seçeneği sunan Rattan Monaco köşe bahçe oturma grubu; geniş aileler ve misafir ağırlamayı sevenler için geniş bir oturma seçeneği sunuyor. Vivense yeni sezon bahçe takımları arasında yer alan bu modelin fiyatı 2494 TL.

vivense-bahce-oturma-gruplari-4

Monaco Lounge bahçe takımı, Vivense’in yeni sezon bahçe oturma grupları arasında yerini alıyor. Kahverengi hasır mobilyası ve krem rengi minderleri ile şık bir tasarıma sahip olan bu takım 4084 TL.

vivense-bahce-oturma-gruplari-5

Bahçe ya da balkonunuz için açık renkli bir oturma grubu arıyorsanız, California bahçe oturma grubunu tercih edebilirsiniz. Fiyatı 4819 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir