vivense-en-cok-satan-koltuklar-7

Vivense En Çok Satan Koltuklar

Mobilya alışverişinde online alışveriş seçeneği sunan Vivense Mobilya, hem uygun fiyat politikası hem de şık tasarımları ile müşteri ağını her geçen gün genişletiyor. Bu yazıda, mobilyalarını değiştirmek isteyenler ve yeni koltuk takımı arayanlar için Vivense en çok satan koltukları listeledik!

vivense-en-cok-satan-koltuklar-Beyazdan vazgeçemeyenlerden misiniz? O halde Miranda koltuk takımı tam size göre. Vivense en çok satan koltuklardan biri olan bu takım, üçlü kanepe ve berjerden oluşuyor. Fiyatı %20 indirim ile 3338 TL.

vivense-en-cok-satan-koltuklar-2

Vivense online alışveriş mağazasında Amelia koltuk takımı ismiyle bulabileceğiniz bu gri koltuk takımı, Vivense en çok satan koltuklar arasında yerini alıyor. Pudra rengi perdeler ve geometrik desenlerle çok şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Fiyatı 4880 TL.

vivense-en-cok-satan-koltuklar-3

Modern ev dekorasyonunuza uygun, modern bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? Ahşap detayları ve krem rengi kaplaması ile oldukça şık görünen bu koltuk takımın ismi Puder Koltuk takımı. Fiyatı ise 4680 TL.

vivense-en-cok-satan-koltuklar-4

Cordelia koltuk takımı ismiyle satışa sunulan bu takım, koyu yeşil rengiyle hem modern hem de klasik dekorasyona uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahip. Fiyatı 3780 TL.

vivense-en-cok-satan-koltuklar-5

Küçük oturma odaları için harika bir takım! Bir adet üçlü ve bir adet tekliden oluşan Fanny koltuk takımının fiyatı 3580 TL.

vivense-en-cok-satan-koltuklar-6

Salonunuz için yeni, lüks görünümlü ve şık bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? O halde Vivense en çok satan koltuklar arasında yerini alan Matilda koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Kumaşı ve rengiyle oldukça sofistike görünen bu takım 3780 TL’ye satışa sunuluyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir