Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -3

Ünlü Yönetmenin Erzincan’daki Muhteşem Evi

Kutluğ Ataman, memleketi Erzincan’da içinde stüdyo da bulunan ‘KA House’ adını verdiği bir ev yaptırdı.

Yönetmen ve sanatçı Kutluğ Ataman, Altın Portakal Film Festivali’nde ‘en iyi film’ seçilen, Berlin Film Festivali’nden de özel ödülle dönen “Kuzu” filmini de çektiği Erzincan’da görenleri hayran bırakan bir ev yaptırdı.

Mimarlık şirketi Erginoğlu & Çalışlar tarafından Munzur Dağları yamacına inşa edilen ev, dünyaca ünlü tasarım sitelerinin de dikkatini çekti.

Evin mobilyaları ev sahibi tarafından seçilmiş, aile yadigarı eski evden kalan tavan göbekleri tavana asılmış ve sanat koleksiyonundan bazı parçalarla iç mekan zenginleştirilmiş.

Sık ağaçlık içinde çevreden izole bu mekan özellikle gün batımında Munzır Dağlarının harika manzarasına hakim bir noktada bulunuyor.
Sinem Vural/hurriyet.com.tr

Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -3Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -8Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -6Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -7Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -5Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -4Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -2Erzincan'da Muhtesem bir Ev - KA Evi - Kutlug Ataman -1

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir