tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-7

Tepe Home Yatak Odası Takımları 2018

Yatak odanızın mobilyalarından sıkıldınız mı? O halde Tepe Home’un yeni koleksiyonuna bir göz atın!

Tepe Home, hem şık ürünler tasarlaması hem de farklı bütçelere uygun seçenekler sunması yönüyle kalbimizi kazanıyor. Evin diğer alanlarında olduğu gibi, yatak odalarınız için de Tepe Home’da çok farklı seçenekler bulabilirsiniz. Modern, klasik, retro ya da vintage. İşte birbirinden güzel Tepe Home yatak odası takımları…

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-

Bu takımın ismi Gray. Kahverenginin oldukça açık bir tonunun kullanıldığı bu yatak odası takımı, hem şık hem de iç açıcı bir görünüme sahip. Ayrıca oldukça da kullanışlı.

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-2

Tepe Home mağazalarından Theresa yatak odası takımı olarak satın alabileceğiniz bu takım; beyazın saflığını ve modern görüntüsünü yansıtıyor. Özellikle küçük yatak odaları için de ideal bir takım.

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-3

Tepe Home mağazalarında, klasiklerden vazgeçmeyenler için de çok sayıda seçenek var. Kahverenginin oldukça şık bir tonuyla tasarlanan bu takımın ismi ise Gayda yatak odası takımı.

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-4

Yine klasik tarzda bir yatak odası takımı; bu kez daha açık tonlar dikkatimizi çekiyor. Yatak odasında koyu renklerden hoşlanmayanlar için ideal olacağını düşündüğümüz bu takımın ismi Marsilya yatak odası takımı…

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-5

Yatak odasında modern çizgiler arayanlar için Santino yatak odası takımı, Tepe Home mağazalarında yerini alıyor.

tepe-home-yatak-odasi-takimlari-2018-6

Beyazın asaletinden vazgeçemiyorsanız, Oscar yatak odası takımı sizin için doğru bir seçenek olacak. Pastel tonlarda yatak başlığı, beyazın içinde hoş bir ahenk oluşturuyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir