tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-7

Tepe Home 2019 Yemek Odası Takımları

Salon ve yemek odalarınız için yeni bir yemek odası takımına mı ihtiyacınız var? O halde, Tepe Home’un, farklı ev dekorasyonlarına uygun farklı alternatifler sunduğu 2019 koleksiyonuna göz atmadan karar vermeyin! Modern, klasik, avangart ve country tarzda yemek odası takımlarını bir arada bulabileceğiniz Tepe Home 2019 yemek odası takımları arasında öne çıkan tasarımlardan bazılarını sizler için derledik…

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-

Marsilya yemek odası takımı adıyla Tepe Home mağazalarında satışa sunulan bu yemek odası takımı; hem salon hem de yemek odası dekorasyonuna uygun bir tasarıma sahip. Kahverenginin dekoratif bir tonunun kullanıldığı bu takım, küçük salonunuz için de uygun bir seçim olacak.

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-2

Tepe Home 2019 yemek odası takımları arasında yerini alan bir başka tasarım da Theresa yemek odası takımı. Beyaz ve açık kahverengi tonlarının şık bir uyumunu yansıtan bu takım, modern ev dekorasyonunuza uygun bir seçim olacak.

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-3

İşlevsel ve bir o kadar da modern bir yemek odası takımı arıyorsanız, Arlex yemek odası takımına bir göz atın! Küçük alanlar için tasarlanan bu yemek odası takımı, yerden tasarruf sağlarken, modern bir dokunuş sağlıyor.

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-4

Oban yemek odası takımı da Tepe Home 2019 yemek odası takımları arasında yer alan tasarımlardan. Beyaz, bej ve kahverengi tonlarının bir arada kullanıldığı bu takım, şık ve fonksiyonel bir tasarım seçeneği sunuyor.

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-5

Klasiklerden vazgeçemiyorsanız, Collins yemek odası takımı da size göre!

tepe-home-2019-yemek-odasi-takimlari-6

Modern tasarımı ve şık duruşu ile Lena yemek odası takımı da Tepe Home 2019 yemek odaları arasında yerini alıyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir