strada-bahcesehir-konutlari-dis-mekan-gorselleri-1

Strada Bahçeşehir Konut Projesi

Proje Bilgileri

Adres : Mercedes Bulvarı no:137 Bahçeşehir 2. Kısım / İstanbul
Şirket : Akzirve İnşaat

Ünite Tipi: Daire
Daire Tipleri: 1+1 2+1, 3+1, 4+1
m² aralığı: 59.25 – 243.48
Teslim tarihi: Aralık 2018
Ünite sayısı: 2500
Arsa Alanı: 105.000 m²
Web sitesi: www.stradabahcesehir.com
E-posta: akzirve@akzirve.com
Telefon: 444 33 58

Strada Bahçeşehir Evleri Hakkında

Bünyamin Derman DBArchitects Mimarlık tarafından projelendirilen yapı 3 etapta tamamlanacak. 350.000 m² inşaat alanı için 250 milyon Usd yatırımın öngörüldüğü projede 2.500 bağımsız bölüm üretilmesi planlanıyor.

1+1’den 4+1’e farklı büyüklüklerde konut alanlarının yer alacağı projede, alışveriş caddesi konseptiyle inşa edilecek ticari üniteler bulunacak.

İstanbul’un Avrupa kapısı Bahçeşehir. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile batı İstanbul’un bağlandığı kavşak noktası, nüfusuna her yıl binler eklenen modern ve büyük şehir. Modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı.
Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uygarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri… İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca cadde anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla giriyor hayatımıza.

Strada Bahçeşehir Projesi Dış Mekan Görselleri

Strada Bahçeşehir Projesi İç Mekan Görselleri

Daire Tipleri

Strada Bahçeşehir evlerinde 1+1 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere üç farklı daire tipi vardır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir