Soley selection-yatak-ortusu-lidya-tas

Soley Selection Koleksiyonu Yatak Örtüsü Tasarımları

Soley markasının kalitesi şüphesiz ki tartışılmaz. 2017 yılı için hazırladığı Selection koleksiyonunda da bu kalitesini ortaya koymayı başarıyor. Selection koleksiyonunda özel olarak tasarladığı yatak örtüsü modelleriyle, modern ev dekorasyonlarına hitap ediyor diyebiliriz.

Soley selection-yatak-ortusu-lidya-tasYatak Odası Dekorasyonunun En Önemli Parçası; Yatak Örtüleri

Yatak örtülerinin, yatak odası dekorasyonunda mobilyadan daha ön planda olduğunu söylemek mümkün. Bir odayı şık ve ilgi çekici olarak gösteren yatağın ne kadar düzenli göründüğüdür. Günümüzde yapılan en büyük yanlışlardan birisi yatak örtüsü kullanmayıp, sadece nevresim geçirilmiş yorgan ile yatağı bırakmaktır. Bu görüntü dağınık ve demode bir görünüm yansıtıyor. Eğer dekorasyonda düzenli bir görünüm ve şıklığa önem veriyorsanız, yatak örtülerinin dekorasyon renklerine ve tarzınıza uygun olanlarını tercih etmelisiniz. Soley markasının Selection koleksiyonu yatak örtüleri, hem sade hem de klasik ve göz alıcı dekorasyonlar için uygun biçimde tasarlanmış. Dikkat çekiciliği göz yormadan da elde etmeyi başarmış. Nezih ama modern bir yatak odası dekorasyonu için bu yatak örtülerini tercih edebilirsiniz.

Soley Selection koleksiyonu yatak örtüsü fiyatları 460 TL’den başlayıp 600 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Güncel kampanyalar ve indirimler için Soley mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir