703915557ae03520b4a4

Restaurantlar için Özel Tasarım Sunum Tahtaları

Sunum tahtaları, son dönemlerin en fazla tercih edilen mutfak ve aksesuar ürünlerinin başında gelmektedir. Evde bulunan sofralardaki yerini alan ahşap ürünler, restaurantlarda da özel tasarımları ile kullanılmaya başlandı. Modern ve lüks restaurantlar, özel tasarım sunum tahtaları ile büyük bir ilgi görmektedir.

servis-tahtasiRestaurantlar için Özel Tasarım Sunum Tahtaları, birbirinden farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve farklı biçimlerden oluşan ahşap ürünler, sunumun daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Ahşap ürünlerin otantik görünümü günümüz modern aksesuarları ile bir bütünlük sağlamaktadır. Restaurant servislerinde kullanılan ahşap tahtalar, genel olarak ana yemek çeşitleri için tercih edilmektedir. Böylece daha çarpıcı ve iştah açıcı bir görünüm sağlanmaktadır.

servis-urunleri

Pişirim Ürünlerine Özel Tasarımlar

Restaurantlarda kullanılan ahşap sunum tahtaları, pişirim ürünlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Sıcak olarak servis edilmesi gereken yemekler, sofraya demir döküm pişirme tavaları ile gelmektedir. Ahşap sunum tahtaları da bu tavalar için hem koruyucu hem de dekoratif olmaktadır. Üzerinde tabak işlevi gören

servis-tabaklariPorselen Plakalı Servis Tahtaları

Servis tahtalarının üzerinde yer alan porselen plakalar, kullanım açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tahtanın üzerinde tabak bölümü oluşturan bu porselen plakalar, çeşitli yemek ve mezelerin bir arada sunulmasına imkan sağlıyor. Plakanın üzerinde ana yemek yer alırken tahtanın kalan kısımlarında ise meze ve sosların bulunduğu kaseler kullanılabiliyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir