rapsodi-2019-koltuk-takimlari-6

Rapsodi Mobilya Yeni Sezon Koltuk Takımları

Rahat, konforlu ve şık bir koltuk takımı aramaya başladıysanız, en yeni ve en trend tasarımlar için Rapsodi Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel koltuk takımlarına göz atabilirsiniz. Modern bir tarz mı yoksa klasikler mi? Aradığınız tarz her ne olursa olsun, Rapsodi Mobilya yeni sezon koltuk takımları arasında aradığınızı bulabilirsiniz!

rapsodi-2019-koltuk-takimlari-

Rapsodi’nin yeni sezon koleksiyonunda yerini alan Platin koltuk takımı, hem şıklığı hem de işlevselliği ile beğenimizi kazanıyor. Sütlü kahve rengiyle modern ve klasik mekanlara uyum sağlayacak bu takımın fiyatı 3478 TL.

rapsodi-2019-koltuk-takimlari-2

Koltuklarınızı değiştirirken, bu kez sıradanlıktan uzaklaşmak ve evinize biraz renk katmak ister misiniz? Yeşil rengi ile oldukça modern ve renkli bir görünüme sahip olan Chess oturma grubu, küçük mekanlar için de şık bir seçenek sunuyor. Fiyatı 3979 TL.

rapsodi-2019-koltuk-takimlari-3

Beyaz, salon ve oturma odaları için her zaman en şık seçeneklerden biridir. Köşe tasarımı ile her mekana uyum sağlayabilecek bir seçenek sunan Wooden koltuk takımı, Rapsodi Mobilya 2019 koltuk takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 3589 TL.

rapsodi-2019-koltuk-takimlari-4

Koltuk takımları, son yıllarda iki ve daha fazla renk kombinasyonları ile de dikkat çekiyor. Bu trende uyum sağlayan mobilya markalarından biri de Rapsodi Mobilya. Esfera koltuk takımı adıyla satışa sunulan bu takımın fiyatı 3769 TL.

rapsodi-2019-koltuk-takimlari-5

Aradığınız şık ve bir o kadar da kullanışlı ve sade bir koltuk takımı ise, küçük alanlarınız için de tercih edebileceğiniz Platin köşe takımını 2316 TL’ye Rapsodi mağazalarından satın alabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir