rapsodi-yemek-odasi-takimlari-7

Rapsodi Mobilya 2019 Yemek Odası Takımları

Tüm aileyi birleştiren yemek masanızda bir yenilik yapmaya ne dersiniz? Salonda duran yemek takımı ya da yemek odanızı yenilemeye karar verdiyseniz, Rapsodi Mobilya’nın 2019 yeni sezon koleksiyonunda yer alan ürün gruplarına göz atabilirsiniz. İçerisinde klasikten moderne, avangart’tan country’e, pek çok tarzda yemek odası takımı bulabilirsiniz…

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-

Rapsodi Mobilya mağazalarında Fantasia yemek odası takımı adıyla satın alabileceğiniz bu klasik yemek odası takımı, şık ve klasik tarzı ile dikkat çekiyor. Fiyatı 4468 TL.

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-2

Rapsodi Mobilya 2019 yemek odası takımları arasında yerini alan Victoria yemek odası takımı, kahverenginin şıklığını modern bir yorumla yansıtıyor. Fiyatı 3612 TL.

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-3

Verona yemek odası, krem rengi ile ahşabın şıklığını buluşturuyor. Vitrin, konsol ve yemek masasından oluşan bu takımın fiyatı 3463 TL.

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-4

Beyazın zarifliğini yansıtan Fiesta yemek odası, Rapsodi Mobilya yeni sezon yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 3016 TL.

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-5

Yemek odanız için sade, şık ve yerden tasarruf sağlayabileceğiniz bir yemek odası takımı mı arıyorsanız? Rapsodi’nin yeni koleksiyonunda yer alan Royal yemek odası takımı; beyaz ve griyi buluşturan tasarımı ile aradığınız takım olabilir. Küçük bir salonunuz varsa, bu işlevsel yemek odası takımı çok işinize yarayabilir. Fiyatı 1449 TL.

rapsodi-yemek-odasi-takimlari-6

Rapsodi Mobilya 2019 yemek odası takımları arasında yerini alan Regal yemek odası, modern tasarımı ve geometrik detayları ile dikkat çekiyor. Salon dekorasyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, bu şık yemek odası takımını 3215 TL’ye Rapsodi mağazalarından satın alabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir