pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-8

Pastel Renklerle Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon dünyasında son zamanlarda öne çıkan pastel renkleri fark etmişsinizdir. Pastel renkler modern bir görünüm yaratırken, yanlış kullanıldığında bu tonlar biraz uyumsuz görünebilir. Evinizde pastel renkleri sofistike bir şekilde birleştirmek için aşağıdaki önerilerden ilham alabilirsiniz…

Tek Parça Seçin

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-7

Evinizde basit bir değişiklik için, evinizde yenilik yaratacak pastel çeşitliliğe sahip bir parça seçin. Yeni bir kanepe almak için mağaza geziyorsanız, sakin bir mavi tonunu deneyebilirsiniz.

Çiftleyin

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-6

Detaylarda buluşturmak, pastel tonları dekorasyonda kullanmanın kolay bir yoludur. Bunun için tarzınıza uygun bir ton bulun ve onu yemek odanızda kullanın. Görünümü tamamlamak için aynı sandalyeden iki veya daha fazlasını seçin.

Mutfak Dolaplarını Kaplayın

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-5

Mutfak dolaplarınıza, yeni bir kat pastel mavi katın. Mavinin bu tonları, sabahları mutfakta kahve keyfi yapmak için idealdir.

Karıştırın

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-4

Pastel tonlarını sevdiğinizden eminseniz, bunları birlikte kullanmayı deneyin. Bu yeni paleti, evinizin diğer odalarında da kullanın.

Benzer Tonları Kullanın

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-3

Oturma odanızı, aynı tonlardaki pastel renklerle dekore edin. Perde, halı, zemin, aksesuar ve daha fazlasında bu yumuşak karışımları kullanın.

Renk Bloğu

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-2

En sevdiğiniz pastel tonları arasında seçim mi yapacaksınız? İkisini de bir araya getirmeye ne dersiniz? Diğer renkleri arka planda tutmak, iki farklı pasteli bir arada kullanmanın anahtarıdır.

Aksesuarlar

pastel-renklerle-ev-dekorasyonu-

Aksesuarlar, eviniz için düşük maliyetli bir yatırımdır.Parlak mavi küçük ev aletleri, mutfak havluları ve birkaç kavanoz kapağını buluşturarak, mutfağınız için sofistike bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir