oturma odası dekorasyon yenileme

Oturma Odası: Küçük Değişiklikler Büyük Farklar

Oturma odanızı değiştirmek istiyor ancak büyük değişimler için fırsat, zaman ya da bütçeyi ayarlayamıyor musunuz? Üzülmeyin, biraz küçük dokunuş ile değiştirebileceğiniz şeyler var. Özellikle, nerede alışveriş yapacağınızı biliyorsanız, her bütçeye uygun seçenekler bulabilirsiniz. Bu fikirleri inceleyin ve daha ferah, daha şık ve daha kullanışlı bir oturma odasına kavuşun!

Aksesuarlar

oturma-odasi-yenileme-fikirleri-5

Oturma odanızda yıllardır kullandığınız aynı aksesuarları değiştirmenin zamanı belki de gelmiştir. Başka hiç kimsenin sahip olamayacağı eşsiz özellikleri nedeniyle, antika dükkanlarını ziyaret ederek, eviniz için yeni aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Puflar

oturma-odasi-yenileme-fikirleri-4

Oturma odanızın düzenine pufları ekledikten sonra, daha önce onlar olmadan ne yaptığınızı merak edeceksiniz. Puflar, oturma odası için harika bir aksesuar özelliğine sahiptir. Ayrıca, görsel olarak çok az yer kaplarlar ve bir kalabalık için ekstra oturma alanı sağlarlar.

Tekli Koltuk

oturma-odasi-yenileme-fikirleri-3

Oturma odanızda yer alan bir renk tonunu eşleştirecek bir aksesuara mı ihtiyacınız var? Şık, tekli bir koltuğu deneyin. Şu anki renk düzenine ters düşecek bir renk düşünün. Bunun için yine antika dükkanlarına bakabilirsiniz.

Yeni Döşemeler

oturma-odasi-yenileme-fikirleri-2

Belki de mükemmel sandalye ya da kanepeye sahip olabilirsiniz; ancak yenilenmeye ihtiyaçları olabilir. Parlak ve eğlenceli bir kumaş ile yeniden döşemeyi düşünebilirsiniz.

Ayaklı Lambalar

oturma-odasi-yenileme-fikirleri-

Çalışma masanızın üzerinde kullandığınız lambaların ötesinde, bolca lamba seçeneği vardır. Her odada doğru aydınlatmanın kullanılması önemlidir. Oturma odanız için şık bir lamba almayı deneyebilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir