oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-6

Oturma Odanıza Tarzınızı Yansıtmanın 5 Yolu

Oturma odanızın ruhsuz olduğunu düşünüyorsanız, ona biraz karakter eklemenin bazı basit yolları vardır. “Nasıl yapacağım?” diyorsanız, bu önerilere göz atın…

Pencerelerinizi Hareketlendirin. Pencerelere modern bir dokunuş kazandırmanın uygun maliyetli bir yolu, çerçevelerini duvarlardan daha koyu bir renge boyamaktır.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-5

Sizi Yansıtsın. Oturma odanıza daha fazla stil kazandırmak için, mekana kişisel bir dokunuş katmayı deneyin. Boydan boya raf sistemleri; kitaplar, süs eşyaları ve vazoları bir araya getirmenin harika bir yoludur. Bu tarz bir mobilya, misafirleriniz olduğunda iyi bir sohbet konusu olacak ve oturma odanızda harika hissedeceksiniz.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-4

Yaratıcı Olun. Oturma odanızın stiline destek sağlamak için, pahalı tablolara çok fazla para harcamanıza gerek yok. Çerçeveli fotoğraflar ve baskıları bir arada kullanmanız da yeterli olabilir. Bu tip karışımlar, özellikle geometrik duvar kağıtları ile iyi bir uyum yakalıyor.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-3

İlginç Düşünün. Oturma odanıza daha fazla karakter eklemek için, farklı şeyler denemekten korkmayın. Odaya retro bir his kazandırmak istiyorsanız, farklı şekillerde ya da boyutlarda aynalar kullanabilirsiniz. Maliyeti düşürmek istiyorsanız, nesneleri beklenmedik şekillerde kullanmayı deneyin. Örneğin, bir kitaplığı bitki standı olarak kullanabilir ya da eski bir sandığı yeni bir sehpaya dönüştürebilirsiniz.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-2

Bir Tema Oluşturun. Bir oturma odasına tarzınızı yansıtmanın en hızlı yolu, bir tema ya da stil üzerine karar vermek ve ona bağlı kalmaktır. Bu ayrıca, oturma odanızı dekore ederken belirlediğiniz bütçeyi aşmanızı da engelleyecek.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleri-

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir