oturma-odalarinin-yeni-gozdesi-deri-koltuklar-3

Oturma Odalarının Yeni Gözdesi; Deri Koltuklar

Ev dekorasyonun gün geçtikçe değişen modası, deri koltuklar ile birlikte daha güçlü olmaya devam etmektedir. Oturma odalarını daha modern ve daha güçlü bir görünüme kavuşturan deri koltuklar, minimal bir tavrın da olmazsa olmazıdır. Yıllardır modası geçmeyen deri parçalar, oturma odaları ve ofislerde daha fazla yer edinmeye başladı. Ancak deri koltuk takımları yerine tek bir koltuğun deri olması tercih edilmektedir.

oturma-odalarinin-yeni-gozdesi-deri-koltuklar-2Kahve Tonları Yükselişe Geçiyor

Oturma odalarında kullanılan koltuk takımları, uzun bir aradan sonra kahverengi tonlarına geri dönüyor. Minimal, retro ve modern görünümü içerisinde barındıran kahverengi, farklı renkler ile bir araya gelerek oturma odalarında kullanılıyor. Odada bulunan koltuk takımları veya berjerler, kahverengi tonlarından oluşarak oldukça güçlü bir stil oluşturmaktadır.

oturma-odalarinin-yeni-gozdesi-deri-koltuklarSalon ve oturma odalarının yeni modası çoklu parçalardan oluşan koltuk takımlarını bir kenara bırakarak daha az parçalara yöneliyor. Odaya alınan tek bir koltuğu berjerler tamamlıyor. Böylelikle daha minimal, sade ve güçlü görünümler oluşturuyor.

oturma-odalarinin-yeni-gozdesi-deri-koltuklar-4Deri Detaylar

Deri detaylar, süet veya kumaş koltukların değişimini sağlıyor. Düz renklerden oluşan koltuk takımları üzerine farklı renklerden oluşan deri yastıklar, dikkat çekici bir uyum oluşturuyor. Aynı zamanda yalnızca berjerlerin deri tercih edilmesi de odanın değişimi için yeterli olacaktır. Deri detaylara en fazla yakışan renklerin başında ise kahve, siyah, sarı, kırmızı ve koyu yeşil tonları geliyor.

oturma-odalarinin-yeni-gozdesi-deri-koltuklar-5

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir