ev dekorasyonu öncesi ve sonrası

Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar ile Dekorasyon Yenileme

Ev sahipleri evdeki bazı odalardan memnun olmayabilir ve değiştirmek isteyebilirler. Odada kullanılan eşyalar eskimiş, modası geçmiş olabilir. Duvarlar ve tavan tadilat ihtiyacı duyabilir veya en azından ev sahibi bir değişime ve yeniliğe ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda düşük bütçeler ile odaları yenilemek mümkün oluyor.

ev dekoru öncesi ve sonrası

Bütçe Ne Olmalıdır?

Yenilenmek istenen oda için yeni mobilyalar alınabileceği gibi, var olan mobilyalar da tadilattan geçirilebilir. Oda yenilemek için belirli bir bütçe gereklidir. Bu bütçe, değiştirilecek mobilyalar ve tadilattan geçirilecek duvarlar, tavan veya yer döşemesine göre değişir.

Mutfak Yenileme

Mutfak yenilemek için fayanslar, mutfak dolapları gibi eşyalar değiştirilir. Bunların dışında mutfak dolapları, ahşap masa ve sandalyeler, aksesuarlar boyanabilir. Var olan masaya yeni sandalyeler alınabilir.

Yatak Odası Yenileme

Yatak odası mobilyaları çok eski ve yıpranmışsa bunlar değiştirilebilir. Aydınlatma sistemi düzenlenir ve duvarlar boyanır veya duvar kağıdı ile kaplanabilir.

Oturma Odası Yenileme

Oturma odasında bulunan eşyaları değiştirmek gerekmiyorsa Tv ünitesi, sehpalar veya kitaplık boyanabilir. Koltuk minderleri ve yastıkları yenilenir.

Yenilenen Oda Örnekleri;

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir