kase-mekan-dekoru

Nişantaşı Kâse No:16 Restaurant İç Mekan Dekorasyonu

İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunan mekanlar, her zaman ilgi görmeye ve müşteri çekmeye devam etmektedir. Sıcak ve samimi caddeleri ve sokakları bulunan Nişantaşı semti, içerisinde birden fazla mekanı barındırarak ziyaretçilerine keyifli gün geçirmeleri için imkan sağlamaktadır. Nişantaşı Kase No:16 isimli restaurant & cafe de semtin en dikkat çeken mekanlarından biri oluyor.

nisantasi-mekanlari2017 yılında mimarisi tamamlanarak hizmete açılan Nişantaşı Kase No:16 samimi ve sıcak mekanı, kase konsepti ve güler yüzlü çalışanları ile beklentileri karşılıyor. Mekan dekorasyonu da tıpkı hizmeti gibi insanın evinde hissettiren türden…

kase-mekan-dekoruKase konsepti ile hizmet veren Nişantaşı Kase No:16 Restaurant İç Mekan Dekorasyonu da birbirinden farklı özel kase tasarımlarından oluşuyor. Duvarlara monte edilen kaseler, müşteriler tarafından ilgi çekici bir görünüm oluşturuyor. Dekorasyon renkleri genel olarak açık tonlar ile oluşturularak sade ve ferah bir görünüm sağlanıyor.

mekan-dekorasyon-ornekleriMinimal Tasarımlara Sahip Aksesuarlar

Kase No:16 dekorasyonu için kullanılan açık renkteki mobilyaları, minimal görünüme sahip olan aksesuarlar tamamlıyor. Avrupa dükkanlarını andıran mutfak dekoru, zarif abajurlar ve ahşap masa sandalyeler ile destekleniyor. Mekanda kullanılan her ürün, birbirini dengeleyen ve bir o kadar da güçlendiren özelliklere sahip olan tercih ediliyor.

mekan-dekorasyonuMekanın en önemli özelliklerinden biri de geniş pencereleri ve kapısı ile ferah bir ortamın oluşması oluyor. Böylelikle mekan, karanlık ve boğucu bir alan yerine daha açık ve aydındık bir görünüme sahip oluyor. Mekanın servis ve sunumu, dekorasyon özelliklerine uygun olan kaselerde yapılıyor. Kullanılan kaseler, renk ve desen olarak dekor ile bütünleşiyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir