gri renk tasinabilir modern prefabrik ev

Muhteşem Tasarıma Sahip Taşınabilir 5 Prefabrik Ev

Ev yaptırmak oldukça zor ve büyük maliyet gerektiren bir işlem. Ev yaptırmanın zorluklarını yaşamak istemeyenler için ise, şahane bir sistem geliştirildir. Taşınabilir ev olarak bilinen bu prefabrik evler sizin de kalbinizde taht kuracak diyebiliriz. Oldukça modern ve kullanışlı biçimde tasarlanmış olan bu evleri incelerken kendinizi hayaller aleminde bulabilirsiniz. Kırsal bölgelere kurulmak için ideal bir tasarıma sahip olan bu evlerin maliyeti de oldukça düşük. Profesyonel mimarlar tarafından tasarlanan bu evleri görünce siz de bayılacaksınız eminiz.

1. Bu şık ve sevimli ev 12×4 metrelik boyutlarıyla 48 metrekarelik bir iç yaşam alanına sahip.

Beyaz renklerde tasarlanmış olan dış cephesi, kullanışlı iç tasarımıyla tam anlamıyla harika bir ev olmuş. 48 metrekare bir evin en kullanışlı halini bu örnekte görebilirsiniz.

2. İlk örnekle aynı boyutlara sahip olan bu evde ise gri cephe ile daha modern bir görünüm tercih edilmiş.

Aşık olunası modernliğe sahip bu ev sizin de gönlünüzü çalacak. Modern yaşamı seven kişiler için kusursuz bir tasarım sunuyor.

3. Üçüncü örnek projenin dış cephesinde ahşap kaplama ile mükemmel bir rustik doku ortaya çıkarılmış.

Dağ evi ya da orman evi olarak şahane bir tasarım örneği. Ağaç kaplama dış cephesiyle kırsal bölgeyle birebir uyum sağlayan bu evin modernliği de şahane.

4. Sıradaki proje ise 10×3,5 metrelik cepheleriyle 35 metrekarelik bir mini ev.

Minik bir ev arayanlar için bundan daha iyisini bulamazsınız desek yeridir. 35 metrekare bir ev ancak bu kadar mükemmel tasarlanabilirdi.

5. Dış cephesiyle büyüleyen son örnek proje de 35 metrekarelik bir alana sahip.

Büyüleyici bir modernlik ve lüks etkiyi bu evin her alanında yaşayacaksınız. Hem dış cephesi hem de iç tasarımıyla hayallerinizde eve sahip olmanıza imkan sağlıyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir