mudo-yemek-masasi-modelleri-7

Mudo Yemek Masası Modelleri 2018

Yemek masanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçim yapmadan önce kesinlikle Mudo mağazalarını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Hem modern hem klasik, hem retro hem de şık stili bir arada bulabileceğiniz Mudo’nun 2018 ürünleri arasında da çok şık ve dikkat çekici yemek masası modelleri var. Gelin isterseniz 2018 Mudo yemek masası modellerine birlikte bakalım…

mudo-yemek-masasi-modelleri-

Bir yemek masası, akşamları tüm aileyi masanın etrafına toplama işlevinin yanında, bulunduğu alana şık ve dekoratif bir kazandırma görevi de üstlenir. Özellikle üzerine koyacağınız dekoratif obje ve çiçeklerle, salonunuzun tarzını tamamlayabilirsiniz.

mudo-yemek-masasi-modelleri-2

Eskitme mobilyaların modası hiç geçmeyecek gibi görünüyor. Mudo’nun hemen her sezon koleksiyonlarında yer verdiği eskitme yemek masaları; klasik ve rustik tarzdaki salon dekorasyonunuza çok yakışacak.

mudo-yemek-masasi-modelleri-3

Küçük bir salon ya da küçük bir yemek odası için yeni bir masa arıyorsanız, gösterişli ve büyük masalar yerine, daha minimal tasarımlara yönelmenizi öneriyoruz. Bu kahverengi yemek masası da Mudo 2018 yemek masası modelleri arasında yerini alıyor.

mudo-yemek-masasi-modelleri-4

Ahşap yemek masası tablaları, son yıllarda hiç olmadığı kadar popüler. Hangi tarza yönelteceğiniz ise tamamen size kalmış. Odanın geri kalanına uygun sandalyeler kullanarak, yemek masanızı klasik ya da modern bir tarza uyarlayabilirsiniz.

mudo-yemek-masasi-modelleri-5

Küçük aileler için; dikdörtgen masalar yerine daha samimi bir ortam yaratan kare ve yuvarlak masalar daha idealdir. Mudo mağazalarında da kare yemek masalarından bulabilirsiniz.

mudo-yemek-masasi-modelleri-6Siyah ayağı ve ahşap tablası ile modern ve klasik tarzı birleştiren bu yuvarlak yemek masası da Mudo’nun yeni koleksiyonunun ürünlerinden.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir