misafir-odasi-dekorasyon-onerileri-9

Misafir Odası Dekorasyonu Önerileri

Evinize gelen misafirlerin kafalarını dinlemeleri için rahat, güzel ve pratik bir alan yaratın! 

Misafir odanız konuksever ve rahat mı? Bu yazıda, misafirlerinizin, evlerinden uzaktayken kendilerini evde hissetmelerini sağlayacak bazı ipuçları bulabilirsiniz…

Dergi, kitap gibi ve birkaç atıştırmalık gibi olanaklara sahip bir misafir odası tepsisi; misafirinize, “evime hoş geldin” demenin harika bir yoludur.

Evin diğer alanlarında olduğu gibi; beyaz döşeme ve yatak takımları, mevsime göre güncellemeleri kolaylaştırır. Dönem dönem dekoratif yastıkları değiştirerek, misafir odanızdaki alanı tazeleyebilirsiniz.

Doğal ışık, hayatın en büyük zevklerinden biridir; sabaha kadar oturduğunuz geceler hariç! Misafir odanızda, perdelerinizin yanına kalın kumaşlı fonlar eklemeyi düşünün. Misafirlerinize size teşekkür edecek!

Yatak başında bir komodin, misafir odaları için idealdir. Misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için, yatak için konfor sağlar.

Bir puf, misafirlerinize, çantalarını koymak için alan sağlar. Eğer düzenli olarak evinizde çiftler ağırlıyorsanız, odaya iki tane puf koymayı da düşünebilirsiniz.

Misafir odanızda, yatağın başına bir bank yerleştirmek; ayakkabılarını çıkarmak ya da valiz koymak için ekstra bir alan olarak ideal bir fikirdir.

Misafir odanızı düzenlemek için size ilham verecek fikirler arıyorsanız, galerimize göz atabilirsiniz!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir