Masa üzerine tepsi içinde bitki dekorasyonu -7

Masa Üzerine Tepsi içinde Dekoratif Bitkiler

Dekorasyon trendleri her geçen gün değişime uğruyor, son zamanlarda bitkilerin dekorasyonda kullanılması ise oldukça yaygın.

İskandinav dekorasyon trendinin modernizim ile buluşmasının etkileri halen devam ediyor. Ahşap mobilyalar, geometrik desenler ile birlikte bitkilerin de dekorasyonda kullanması göze çarpıyor. İskandinav tarzın dikkat çekici aksesuarlarından birisi de bitkiler üzerinde gerçekleşiyor. Bitkilerin kullanım alanları o kadar çok genişledi ki, salonlar ve balkon dışında mutfaklara ve yemek odalarımıza da geçti. Yemek odalarında ya da mutfakta kullanılan masaların üzerine konumlandırılacak bitki detaylarıyla dikkat çekici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu dekorasyonun en son örneği ise; tepsi içine dizilmiş dekoratif bitkiler.

Farklı renk ve tasarımlarda tepsi içine küçük boyutlu bitkiler ile küçük bir bahçe yaratabilirsiniz. Yarattığınız bu bahçeyi de masanızın üzerine konumlandırıp dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tepsi içinde kullanılacak bitkiler; kaktüs, sukulent, fesleğen ve çeşitli baharatlar olabilir. Bu küçük ve şık bitki bahçenizin içine şık mumlar da dahil edebilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir