luks-villalarin-modern-hamak-tasarimlari-16

Lüks Villaların Modern Hamak Tasarımları

Lüks Villaların Modern Hamak Tasarımları, birbirinden farklı renk, doku ve yapıları ile dikkat çekiyor. Her ev tasarımına ve kişilerin zevkine göre değişen hamak modelleri, son dönemlerde dekorasyonun bir parçası haline geldi. Lüks villalar, klasik ve gösterişli bahçe tasarımlarının yerine salaş, modern ve bir o kadar da rahat dekorasyonlara bürünüyor. Hamaklar da villa bahçe tasarımlarında yer alarak yaz tatilinin vazgeçilmezi oluyor.

luks-villalarin-modern-hamak-tasarimlari-13El Yapımı Örgü Hamaklar

En çok tercih edilen hamak tasarımlarının başında el yapımı örgü modeller yer alıyor. Özel olarak hazırlanan ve işlemelerden oluşan örgü hamaklar, görünüm açısından retro ve otantik oluyor. Yeşil ve doğal bir bahçe ile uyum içerisinde olan örgü hamaklar hem lüks hem de doğal görünüme sahip olan villalar için ideal seçimlerdendir.

luks-villalarin-modern-hamak-tasarimlari-7Hamak Yatak Dekorasyonu

İplerden oluşan hamakların yanı sıra yatak modelinde olan hamaklar, lüks ve modern bir görünümü oluşturuyor. Gösterişli ancak bir o kadar da modern olan villaların bahçe veya verandasında yer alan yatak hamaklar, rahatlığın sınırlarını zorluyor. Yatak hamaklar, özel olarak yaptırılabilir veya hazır olarak satın alınabilir.

luks-villalarin-modern-hamak-tasarimlari-11Birbirinden Renkli Kumaş Hamaklar

Bahçe hamaklarının sevilen modellerinden birisi de renkli kumaşlardan oluşuyor. İp modellere göre daha rahat ve konforlu olan kumaş hamaklar, güçlü yapıya sahip olan kumaş dokularından oluşuyor. Renkli ve yumuşak yastıklar, kumaş hamakları yatağa dönüştürerek dekorasyonu da güçlendiriyor.

luks-villalarin-modern-hamak-tasarimlari-15

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir