restaurant-sunumlari

Lüks ve Elit Restaurantların Sunum Örnekleri

Lüks ve Elit Restaurantların Sunum Örnekleri, dikkat çekici ve minimal tarzları ile evde hazırlanan sofralara dahi ilham kaynağı olmaktadır. Gösterişten uzak olan bu sunumlar, minimalist ve oldukça modern bir görünüme sahiptir. Lezzetli yemekleri en sade biçimleri ile sunan lüks ve elit restaurantlar, kaliteli sunum aksesuar ve ürünleri ile de dikkat çekmektedir.

burger-sunumOtantik ve Sıcak; Ahşap Sunum Tahtaları

Son dönemlerde oldukça popüler olan ahşap sunum tahtaları, lüks restaurantlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Otantik, sıcak ve içten bir görünüme sahip olan bu tahtalar, yemeklerin daha rahat tüketilmesini de sağlamaktadır. Özellikle steak et ve hamburgerler, tahtalar ile büyük uyum sağlamaktadır.

aksap-sunum-tahtasiMinimal Sunum Tabakları

Düz renklerden oluşan porselen tabaklar, tatlı ve makarna benzeri yiyecekler için idealdir. Tek bir tabak ile servis edilebilen yiyecekler, daha minimal ve sade bir görünüm oluşturmaktadır. Gri, krem, kahve veya siyah gibi düz renkler, porselen tabakların olmazsa olmazıdır.

makarna-sunumuMetal Tepsi Kullanılan Servisler

Birden fazla ürünün servisini gerektiren yemek çeşitlerinde metal yuvarlak tepsiler yardımcı üründür. Tepsiler düz renk ve ince tasarımlardan oluşarak sade ve modern bir görünüm oluşturmaktadır. Tepsilerin içerisinde ana yemek, kızartma, salata ve soslar yer almaktadır.

minimal-sunumFarklı Tasarımlara Sahip Menüler

Lüks ve Elit Restaurant menüleri, sunumları ile benzer olarak diğer tasarımlardan farklı olmaktadır. Ahşap sunum tahtalarında yer alan menü tasarımları, son dönemlerde yükselişe geçen ürünlerden biridir.

menu-cesitleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir