beyaz ve gri modern mutfak tasarimi

Kurttas Küchenstudio Tasarımı Modern Mutfaklar

Kurttaş Küchenstudio ile dekore edilmiş mutfakların tamamı konforu ve modern görünümü ön plana çıkaran detaylardan oluşmaktadır. Mutfak tasarımlarında günümüz teknolojisini getirdiği avantajlar ile daha ergonomik detaylara yer verilmektedir. Bu sayede de daha rahat kullanılabilen ve ferah bir atmosfere sahip mutfaklarına sahip olursunuz.

Kurttas Küchenstudio tasarımcıları, mutfak dizaynlarını oluştururken kullanılacak alanın boyutlarına en uygun planlamayı gerçekleştirmektedir. Öncelikle bilgisayar ortamında 3 boyutlu tasarımı gerçekleştiriliyor, ardından da uygulamaya geçilerek 3D tasarımın birebir aynısı mutfağa uygulanıyor. Mutfak tasarımlarında kullanılabilirlik ön planda olmalıdır. Modern mutfakların büyük bir bölümünde, pratik kullanım imkanları sağlanmaktadır. Özellikle de dolap ve çekmecelerin tasarımları, rahat kullanım için büyük önem taşımaktadır.

beyaz ve gri modern mutfak tasarimiModern mutfak tasarımlarında dikkat edilen en önemli unsur; depolama alanlarının ergonomik tasarımıdır. Aşağıda yer verdiğimiz örnek mutfakların tamamında ergonomik dizaynlara önem verilmiştir. Kurttas Küchen olarak, Almanya’da tasarlanan tüm mutfakların modern görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Günümüz tasarımı ve kullanımına en uygun dizaynları oluşturuyorlar. Kurttas küchenstudio’nun hazırladığı örnek mutfak tasarımı katalogları ya da sizin hayal ettiğiniz her mutfağı tasarlayabiliyorlar. İstediğiniz modern mutfağın rengine ve fonksiyonel özelliklerine siz karar verin, Kurttas hayata geçirsin. Mutfak dizaynının gerçekleştirildiği tüm kullanıcılar son derece memnun kalmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilecek ve trendi geçmeyecek mutfak dizaynı hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Kurttas ekibi, trendi yakından takip eder ve fonksiyonel tasarımları hayata geçirir.

Modern Kitchen Inspirations Modern Kitchen Cabinets Design Photos pertaining to Modern Kitchen Cabinet Handles - Kitchen Collections
Modern Kitchen Inspirations Modern Kitchen Cabinets Design Photos pertaining to Modern Kitchen Cabinet Handles – Kitchen Collections

Örnek Mutfak Tasarımları

Mutfak tasarımını siz hayal ediyorsunuz, Kurttaş Küchen gerçekleştiriyor. Mutfak tasarımına karar veremediyseniz, aşağıda yer verdiğimiz örnekleri inceleyebilir ve kendi mutfağınız için fikir oluşturabilirsiniz. Bu fikirler ile siz de yeni yılda hayal ettiğiniz mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfak dizaynında istediğiniz her renk uygulanabiliyor. Renk seçiminde dikkat etmeniz gereken mutfağın boyutları ve evin mimari özellikleri. Eğer eviniz klasik dizaynlardan oluşuyorsa, mutfağınızı da diğer eşyalara uygun bir kombinasyon haline getirmelisiniz. Modern ve rahat dizayna sahip eviniz varsa, mutfak dizaynını da renkli ve hareketli bir tasarımdan yana tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir