kucuk banyo dekorasyonu ornekleri

Küçük Banyolar için Çok iyi Tasarım Örnekleri

Banyo dekorasyonu gerçekleştirirken, diğer odalar kadar büyük özen göstermeniz gerekmektedir. Banyolar evin atıl durumda kalan odaları olmamalıdır. Günün yorgunluğunu attığınız en önemli yaşam alanlarından biri olan banyoların tasarımlarında da dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar vardır. Bu unsurların başında banyonun boyutuna dikkat etmek gerektiği gelmektedir.

kucuk banyo dekorasyonu ornekleriBanyoların ana yapılarını değiştirmek çok kolay bir durum değildir. Duşakabin, küvet, klozet bölümleri sabit kalan yerlerdir ancak, çevresindeki detayları değiştirerek siz de modern bir banyo dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

Renk Detayına Dikkat Etmelisiniz

Küçük banyo dekorasyonu oluştururken çok fazla koyu renkleri ve karmaşık renkleri tercih etmemeniz gerekiyor. Daha soft ve açık renk tonlarını tercih ederek ferah bir banyo oluşturabilirsiniz. Banyolarınızda kullanılacak fayanslara da dikkat etmelisiniz. Modern olmayan, eskimiş fayanslarınızın yerine yeni tarzda modern karolar kullanabilirsiniz.

Gereksiz Eşyaları Banyolardan Uzak Tutun

Kadınların büyük bir kısmı çeşitli temizlik malzemelerini banyolarda depolar ve banyoları olduğundan daha sıkışık bir hale sokarlar. Siz bu hatayı yapmayın ve çeşitli temizlik malzemelerinizi, çamaşır sepetlerinizi, askı vb. eşyalarınızı farklı bir dolap içinde depolayın. Banyonuzda sadece ana yapılar ve dekoratif süslemeler ile birlikte kişisel bakım ürünleriniz olmalıdır.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir