konteyner-sahil-restauranti

Konteyner Cafe, Restaurant ve Bar Dekorasyonları

Konteyner tasarımları, sadece inşaatlarda ve nakliyelerde kullanılan bir malzeme olarak değil, dekorasyon anlamında da çığır açan dizaynlarda kullanılan bir yapılar haline geldi. Konteyner ile çeşitli evler, yazlıklar, çiftlik evleri ile birlikte cafe, restaurant ve hatta bar dizaynları da yapılmaktadır. Hem düşük maliyeti hem de şekillendirilebilen yapısı sayesinde büyük bir tercih nedeni olmaktadır.

Konteyner ile Oluşturulmuş Cafe Restaurantlar

Konteyner kullanılarak yapılmış restaurantların ne kadar dikkat çekici ve modern göründüğünü siz de fark edeceksiniz. Ülkemizde de son dönemlerde uygulanmaya başlayan konteyner kullanımı, yurtdışında ise epey yaygın durumdadır. Özellikle de genç girişimciler bu tür tasarımları tercih etmektedir. Konteynerlere farklı dizaynlar katılarak istenilen yapı oluşturulabilmektedir. Konteyner yapılar, taşınabilir özellikte olduğundan dolayı da büyük fayda sağlamaktadır. Konteyner kullanılarak yapılmış olan restaurant dekorasyonlarını inceleyebilir siz de çeşitli fikirler oluşturabilirsiniz. Özellikle de yazlık turizm bölgelerinde rahatlıkla tercih edilebilen yapılardır. Bir çok plajda da bu tür restaurantları görebilirsiniz.

Konteyner Bar Fikrileri

Özellikle gençler için yapılmış harika bir alan. Gençler ve kendini genç hissedenler, modern ve eğlenceli yerlere gitmeyi tercih ederler. Bir şeyler içmek ve eğlenmek için konteyner kullanılarak oluşturulmuş bar mekanları da oldukça sıcak bir ortam sağlamaktadır. Plaj, sahil, liman, marina gibi yerlere konumlandırılmış olan konteyner barlar, yaz tatillerinde vazgeçilmez adresler olmaktadır. Sizin de tatil bölgesi için mekan açma fikriniz var ise bu türde konteyner tasarımlar uygulayabilirsiniz. Yaz sezonu sona erdiğinde ise istediğiniz yere taşıyabilir ya da tüm kapılarını kapatıp, bir sonraki yaza kadar beklemesini sağlayabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir