Konfor Mobilya

Konfor Mobilya 2019 Koltuk Takımları

Salon ya da oturma odanızdaki eski koltuk takımlarınızı değiştirmeye mi karar verdiniz? Mağaza mağaza gezmeden önce, Konfor Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz? Bu yazıda, Konfor Mobilya 2019 koltuk takımları arasından beğendiğimiz takımlardan bazılarını sizler için bir araya getirdik…

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-

Şık ve modern tasarımı ile salon ve oturma odalarınızda tercih edebileceğiniz bir takım. Konfor Mobilya mağazalarında, Carpinus koltuk takımı adıyla satışa sunuluyor.

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-2

Hillary Koltuk takımı, Konfor Mobilya 2019 koltuk takımları arasında yerini alıyor. Lacivert ve beyazın şık uyumunu yansıtan ve evinizde her daim bir yaz havası yaşatacak olan bu takım, 3245 TL’ye satışa sunuluyor.

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-3

Kremin şıklığını evinize taşımaya ne dersiniz? Her zaman güvenilir bir seçenek sunan krem rengi koltuk takımlarından biri olan Vilevu koltuk takımı, Konfor Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunda dikkat çeken tasarımlardan.

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-4

Özellikle küçük oturma odaları için hem konforlu hem de fonksiyonel bir seçenek sunan Flemens koltuk takımı, Konfor Mobilya mağazalarında 5170 TL’ye satışa sunuluyor.

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-5

Sıradan koltuk takımlarından sıkıldınız mı? Yeşilin bu zarif tonuyla dikkat çeken Laurus koltuk takımı, Konfor Mobilya 2019 koltuk takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 5159 TL.

konfor-mobilya-2019-koltuk-takimlari-6

Bir oturma odasını nasıl tanımlarsınız? Cevabınız, “Sade ve şık” ise, Bass koltuk takımı tam size göre. Konfor Mobilya’nın yeni sezon koltuk takımları arasında yer alan bu takım, açılabilir kullanımı sayesinde misafirleriniz için rahat bir yatağa da dönüşebiliyor. Fiyatı 5738 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir