konfor-mobilya-2019-genc-odasi-takimlari-4

Konfor Mobilya 2019 Genç Odası Takımları

Çocuğunuzun odası için yeni bir dekorasyon, yeni mobilyalar düşünüyorsanız, Konfor Mobilya’nın yeni sezon mobilya koleksiyonunda çok sayıda seçenek var. 2019 koleksiyonunda neler var merak ediyor musunuz? Gençler için fonksiyonel, modern, şık ve işlevsel seçeneklerle dolu Konfor Mobilya 2019 genç odası takımlarından bazılarını sizler için bu yazıda derledik…

konfor-mobilya-2019-genc-odasi-takimlari-

Konfor Mobilya mağazalarında Hillary genç odası takımı adıyla satışa sunulan bu takım, sade ve şık detayları ile dikkat çekiyor. Krem rengi ve kahverenginin şık bir uyumunu yansıtan detayları ile, özellikle genç erkekler için uygun bir seçenek gibi görünüyor. Rahat ve kullanışlı çalışma masası, aynalı gardırobu ve şık yatak başlığı ile oldukça kullanışlı bir takım.

konfor-mobilya-2019-genc-odasi-takimlari-2

Daha çok genç erkekler için tasarlanan Hillary genç odası takımının yanında, genç kızlar için tasarlanan Softland genç odası takımı da Konfor Mobilya 2019 genç odası takımları arasında yerini alıyor. Küçük bir çocuk olmaktan çıkıp yetişkinliğe hazırlanan genç kızların hayal dünyasına uygun, beyazın saflığı ve sadeliğini taşıyan bu oda takımı, hem büyük hem de küçük mekanlara uyum sağlayacak.

konfor-mobilya-2019-genc-odasi-takimlari-3

Oldkey genç odası takımı adıyla satışa sunulan bu takım, modern ve oldukça şık bir görünüme sahip. Kahverengi tonları ile özellikle genç erkek odaları için uygun olan bu takım, rahat çalışma masası ve fonksiyonel diğer ürünler ile tamamlanıyor.

konfor-mobilya-2019-genc-odasi-takimlari-4

Konfor Mobilya’nın yeni sezon genç odası takımları arasında bulabileceğiniz bir diğer model. Klasiklerin dışına çıkan geometrik detayları ile dikkat çeken bu takım, özellikle genç erkek odaları için iyi bir seçenek gibi görünüyor!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir