yatak odasi raf tasarimi

Kendin Yap Fikirleriyle Duvar Rafı Örnekleri

Kendin yap fikirleri ile oluşturulabilecek raf tasarımları oldukça fazla dikkat çekiciliğe sahip. Bu rafları yatak odanızda, salonda, oturma odasında ve hatta mutfak, banyo, koridor gibi alanlarınızda kullanabilirsiniz.

yatak odasi raf tasarimiKendin Yap Fikirleriyle Oluşturulan Raf Tasarımları

Oturma odalarından yatak odalarına, banyodan mutfağa, çocuk odasından banyo ve koridora kadar evin her yerine kullanılabilen raflar, adeta bir kurtarıcı görevi görmektedir. Hem çok iyi bir depolama alanı hem de çok şık bie duvar aksesuarı olarak kullanılan rafları, kendi ellerinizle de yapabilirsiniz. Kendin yap projeleri ile ev dekorasyonunuza renk katmış ve ilgi çekici bir görünüm yansıtmış olursunuz. Kendin yap projelerinin çoğu geri dönüşüm malzemelerinin ve eşyalarının değerlendirilmesinden oluştuğu için bütçenizi de sarsmadan gerçekleştirebileceğiniz dekorasyonlardır.

Kendin yap fikirleriyle yapabileceğiniz rafların üzerine çeşitli süs objeleri, koleksiyonlar, kitaplar veya oyuncaklar yerleştirebilirsiniz. Mutfak ve banyo gibi alanlarda depolama bölümü olarak kullanılan rafları, ilgi çekici ve şık göstermek sizin elinizde. Aşağıda yer verdiğimiz örnekler sayesinde çok şık görünüme sahip raflara sahip olabilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir