kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-6

Kelebek Mobilya 2019 Salon Takımları

Salon ve oturma odalarınız için yeni, modern ve şık koltuk takımları arıyorsanız, mağazaları gezip bir seçim yapmadan önce; seçenekleri arttırmak için Kelebek Mobilya 2019 salon takımları modellerine göz atmanızı öneriyoruz. Bizim önerimiz neler mi? İşte, Kelebek yeni sezon salon takımları…

kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-

Salon ve oturma odanızdaki mobilya tercihiniz şıklık ve fonksiyonellikten yanaysa, Kelebek Mobilya’nın yeni sezon mobilya koleksiyonunda yer alan bu takım size göre olabilir. Hem rengi, hem de şık tasarımı ile küçük salon ve oturma odaları için de uygun bir seçenek gibi görünüyor.

kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-2

Krem rengi ve ahşabı buluşturan bu salon takımı; 2 adet üçlü ve 2 adet tekli koltuktan oluşuyor. Salon ve oturma odanız için yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa, Vivense yeni sezon salon takımı modelleri arasında yer alan bu takıma göz atabilirsiniz.

kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-3

Krem rengi ve kahverengiyi buluşturan bu modern salon takımı da Kelebek yeni sezon salon takımları arasında yerini alıyor. Krem rengi duvarlar, koyu yeşil perdeler ve bordo aksesuarlar ile tamamlayarak salonunuzda harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-4

Yeşilin canlılığı ve doğallığı, Kelebek Mobilya’nın bu yeni salon takımına da yansıyor. Krem ve yeşil renkleri buluşturan bu takım, Kelebek Mobilya 2019 koltuk takımları arasında yerini alıyor.

kelebek-mobilya-2019-salon-takimlari-5

Modern bir oturma odası dekorasyonuna uygun ve bir o kadar da rahat bir koltuk takımı arıyorsanız; son yılların modası Chester trendini yansıtan bu koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir