camli-dolap

Kare Camlı Mutfak Dolapları


Kare Camlı Mutfak Dolapları, 2017 yılı ile birlikte modern ve tarz mutfaklarda daha sık kullanılıyor. Cam bulunmayan mutfak dolapları ve klasik camların yerini alan kare cam tasarımlı dolaplar, daha dikkat çekici ve modern bir görünüm oluşturuyor.

Mutfak dolaplarında yenilikçi bir tasarım olan kare camlar, birbirinden farklı görünümleri ile evlerdeki yerini alıyor. Minimal, çekici ve modern görünümdeki kare camlar, mutfağın daha ferah olması için destekleyici unsurdur. Kare camlara sahi olan mutfak dolapları, ince ve uzun dolap yapılarından oluşarak birbirini tamamlayan bir tasarım oluşturuyor.

kare-camli-mutfak-dolaplari-3Aydınlık ve Ferah Görünen Mutfaklar

Mutfaklar için önemli bir unsur olan cam tasarımlar, her zaman daha ferah bir görünümde olmaktadır. Ahşap ile birleşen cam, modernlik ve minimalliği de beraberinde getiriyor. Dolapların tasarım olarak çekici ve modern görünmesi için cam kullanılması oldukça doğru bir tercihtir. Cam dolap tasarımların en önemli unsuru, üst dolaplardan yalnızca bazılarının cam içermesidir. Dolapların diğer kapakları ahşap veya dolabın kendi yapısından oluşurken, seçilen kapaklar kare camlardan oluşmaktadır.

kare-camli-mutfak-dolaplari-8Kare Camlı Mutfak Dolap tasarımlarında kullanılan temel renkler beyaz, krem ve gri olarak kendini göstermektedir. Sade ve bir o kadar da güçlü olan bu renk seçenekleri, kare cam yapıları ile uyum sağlamaktadır. Birbirini tamamlayan tasarım ve renk ikilisi, küçük ve büyük mutfakların her birine oldukça yakışmaktadır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir