karaca-2018-yemek-takimlari-7

Karaca Yemek Takımı Modelleri 2018

Evlenecek çiftler ve evdeki yemek takımını değiştirmek isteyen aileler için farklı tasarım ve modellerde yemek takımları tasarlayan Karaca, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı. Çiçek desenler, pastel renkler ve canlı renklerin de dahil olduğu Karaca 2018 yemek takımı koleksiyonunda, her bütçeye ve zevke uygun takımlar bulmak mümkün. Gelin isterseniz, koleksiyonun parçalarına biraz daha yakından bakalım…

karaca-2018-yemek-takimlari-

Açık ve koyu renkleri buluşturan bu yemek takımı, zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Günlük kullanım ve misafir sofraları için oldukça uygun bir takım.

karaca-2018-yemek-takimlari-2

Çiçek desenleri, bu sezon her yerdeler. Pembenin iki farklı tonunda gül işlemeleri ile oldukça sofistike görünen bu takım, misafir sofralarınıza çok yakışacak.

karaca-2018-yemek-takimlari-3

Yine çiçek desenli bir başka yemek takımı daha. Karaca 2018 yemek takımları arasında yer alan bu takım, Finebone Melissa yemek takımı olarak biliniyor ve bu takım, 84 parçadan oluşuyor. Üzerindeki gül desenler, birbirinden lezzetli yemeklerinizle güzel bir uyum yakalayacak!

karaca-2018-yemek-takimlari-4

Misafir sofralarınız için şık ve sofistike bir yemek takımı arıyorsanız, zarif çizgileri ile Leniet yemek takımı adıyla bilinen bu takım tam da size göre. Bu takım da yine 84 parçadan oluşuyor. Beyaz ve krem renginin şık uyumunu mutfağınıza ve sofralarınıza taşıyın.

karaca-2018-yemek-takimlari-5

Alacağınız yeni yemek takımında klasiklerin dışına çıkmak ve daha canlı seçimler yapmak isterseniz, bordonun hakim olduğu bu yemek takımını tercih edebilirsiniz. Şık ve modern tarzıyla dikkat çeken bu takım, 24 parçadan oluşuyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir