istikbal-bahce-mobilyalari-2019-7

İstikbal Yeni Sezon Bahçe Mobilyaları

Bahçeli bir eviniz varsa ya da yazlığınızın bahçesi için yeni bir bahçe mobilyası takımı satın almaya karar verdiyseniz, hasır tasarımları ve şık, fonksiyonel ve kullanışlı takımları ile İstikbal’in yeni sezon bahçe mobilyalarına göz atabilirsiniz. İşte yeni sezon koleksiyonunda yer alan İstikbal bahçe mobilyaları

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-

Oval masası ile geniş ailelere de hitap eden Solar masa takımı, İstikbal yeni sezon bahçe mobilyaları arasında yerini alıyor. Hem şık hem de modern bir tasarıma sahip olan bu takımın fiyatı 2115 TL.

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-2

Solar masa takımının bir de beyaz renkli tasarımı da var. Şık görüntüsü ve sadeliği ile dikkat çeken bu beyaz bahçe masası takımının fiyatı 2115 TL.

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-3

Geniş aileler ve misafir aileyi seven aileler için tasarlanan Aqua masa takımı, 8 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilme kapasitesine sahip. Koyu kahve tasarımı ile oldukça şık görünen bu takımın fiyatı ise 2923 TL.

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-4

Küçük bir terasınız ya da bahçeniz varsa, Solar masa takımı size uygun bir seçenek olabilir. Yuvarlak masası ve rahat sandalyeleri ile İstikbal yeni sezon bahçe mobilyaları arasında yerini alan bu takımın fiyatı ise 1572 TL.

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-5

Dikdörtgen tasarımı ve sade şıklığı ile dikkat çeken Bahama bahçe takımı, İstikbal yeni sezon bahçe mobilyaları arasında yerini alıyor. Fiyatı 6750 TL.

istikbal-bahce-mobilyalari-2019-6

Bahama masa takımının yuvarlak tasarımı da mevcut. Hasır dokusu ile her daim yaz esintisi hissettirecek bu takımın fiyatı ise 4690 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir