istikbal-2019-koltuk-takimlari-13

İstikbal 2019 Koltuk Takımları

Kullanışlı, rahat ve uygun fiyat politikası ile birçok evde yerini alan mobilya markalarından biri olan İstikbal, 2019 yılı için de yine yepyeni mobilya ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Köşe takımları, salon takımları ve daha birçok koltuk modeli seçeneği arasından, en beğendiğimiz takımları sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. İşte, İstikbal 2019 koltuk takımı modelleri…

istikbal-2019-koltuk-takimlari-

Modern duruşu ile hem salon hem de oturma odalarınızda tercih edebileceğiniz bir koltuk takımı seçeneği sunan Mikado koltuk takımı, İstikbal’in yeni sezon koltuk takımı modelleri arasında yerini alıyor. Mavi tonları ile kırmızı tonlarını buluşturan bu koltuk takımı, özellikle modern bir oda dekorasyonu için iyi bir seçim olabilir.

istikbal-2019-koltuk-takimlari-2

Koltuk takımında klasiklerin dışına çıkmak isteyen ve tercihini mavi koltuk takımından yana kullanmak isteyenler için, İstikbal’in yeni mobilya koleksiyonunda Palma Koltuk takımı da var.

istikbal-2019-koltuk-takimlari-3

Kollarındaki kapitone uygulamaları ile oldukça şık bir duruşa sahip olan Nella Deluxe koltuk takımı da İstikbal 2019 koltuk takımları arasında yerini alıyor.

istikbal-2019-koltuk-takimlari-4

Ev dekorasyonunda iddialı seçimler yapmayı sevenlerdenseniz, Santino koltuk takımı size uygun bir seçenek olabilir. Bej rengi ile taba rengini buluşturan bu takım, İstikbal yeni sezon koltuk takımları arasında yerini alıyor.

istikbal-2019-koltuk-takimlari-5

Oturma odanızda dört mevsim bahar esintisi yaşamak isterseniz, İstikbal’in yeni mobilya koleksiyonunda yer alan Lima koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

istikbal-2019-koltuk-takimlari-6

Side Deluxe Takım adıyla İstikbal mağazalarında ve internet adresinde bulabileceğiniz bu oturma grubu, şık ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir