istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-6

İstikbal 2019 Bebek Odası Takımları

Ailenize yeni bir üye katılıyor. Ne kadar heyecanlı olduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Bu heyecanınızı, ona olan sevginizle göstermek istiyor olmanız da oldukça normal. Bir bebeğe, sevginizi göstermenin bir yolu da; ona yaratacağınız dünyanın (odasının), içindeyken en mutlu olacağı yer yapmaktır. Bebek odası dekore ederken; sakin, huzurlu ve konforlu bir alan yaratmak önemlidir. İşe nereden mi başlayacaksınız? Mobilya seçimi, bebek odası dekorasyonunun nasıl olacağını belirlemede etkendir. Bu yazıda, bebek odası takımı arayanlar için, İstikbal 2019 bebek odası takımları arasında yer alan modellerden bazılarını listeledik…

istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-

Kız çocukları söz konusu olduğunda, özellikle de henüz küçük bir bebek oldukları dönemde, şeker pembesi en güzel renk seçeneklerinden biridir. İstikbal mağazalarında bulabileceğiniz Sweety bebek odası takımı, 3429 TL’ye satışa sunuluyor.

istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-2

Opak beyaz rengi ile oldukça şık ve kaliteli görünen Gold bebek odası takımı, İstikbal 2019 bebek odası takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı 3361 TL.

istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-3

Hem kız hem de erkek bebekler için uygun bir renk ve tasarım seçeneği sunan Flora bebek odası takımı, 3563 TL’ye satışa sunuluyor.

istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-4

Beyaz, evin diğer her odasında olduğu gibi, bebek odalarında da iyi bir seçimdir. Arya bebek odası takımı adıyla satışa sunulan bu takımın fiyatı 3696 TL.

istikbal-2019-bebek-odasi-takimlari-5

Bebeğinize konforlu bir alan hazırlamak istiyorsanız, İstikbal 2019 bebek odası takımları arasında yer alan Santino bebek odası takımı uygun bir seçenek gibi görünüyor. Fiyatı 2898 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir