instagramda-minimalist-kahve-sunumu-ornekleri

Instagram’da Minimalist Kahve Sunumu Örnekleri

Instagram sayfaları, günümüzün en fazla fikir alınan platformunu oluşturmaktadır. Dekorasyon, sunum, tarifler, güzellik moda ve daha birçok kavramı içerisinde barındıran instagram, yaşama farklı alternatifler de sunmaktadır. Restaurant, kafe ve evlerde tercih edilen her ayrıntı, instagram paylaşımları ve fikirleri ile birlikte gelişmektedir. Kahve sunumları, fincanları ve tasarımları da bunlardan bir tanesidir…

minimalist-sunum-örnekleriEn Gözde Paylaşım; Minimal Görünüm

Son zamanlarda sıkça kullanılan ve yaşama uygulanan ‘minimal’ ve ‘minimalist’ kavramları her zaman sadeliği vurgulamaktadır. Dekorasyondan sunumlara ve giyim tarzlarına kadar tüm alanlarda minimalist kavramının uygulanması, sade ve dingin bir görünüm olanaklı kılıyor.

Kahve sunumları, ev, iş ve sosyal hayatta en çok karşılaşılan, beğenilen ve paylaşılan olgulardan biridir.  Minimal görünüme sahip olan kahve sunu örnekleri ve dekoru, instagramda yer alarak fikirleri genişletmektedir.

kahve-sunumlariDaha Az Renk, Daha Az Aksesuar

Minimalist kahve sunumu fotoğraflarında en dikkat çeken özellik şüphesiz ki daha az renk kullanımının tercih edilmesidir. Düz renklerin kullanıldığı kahve sunumlarında renkli ve desenli aksesuarlar, eşyalar bir kenara bırakılıyor.

kahve-sunum-ornekleriİnstagram’da Minimalist Kahve Sunumu Örnekleri, ev ve iş yaşamı içerisinde yapılan sunumların daha etkili ve güzel olmasına olanak sağlıyor. Örneklerin hemen hepsinde oldukça düz renklerin, az aksesuarın ve tek çeşit ikramın bulunduğu göze çarpıyor. Siz de instagram sayfalarında yer alan kahve sunumlarını oluşturmak için kullanılan ürün ve renkleri göz önüne alabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir