ikea yeni tasarim gardrop modelleri -

IKEA’nın Yeni Sezon Gardrop Tasarımları

IKEA’nın yeni yıl kataloğunda yer verdiği gardrop tasarımlarının kullanışlılığı ön plana çıkıyor. IKEA eşyalarının tamamı pratik tasarımlardan oluşmaktadır. Hal böyle olunca gardrop tasarımlarında da bunu uyguluyorlar diyebiliriz.

ikea yeni tasarim gardrop modelleri -Kullanışlı Bir Gardrop Nasıl Olmalı?

Kullanışlı bir gardrop olması için illaki çok büyük olması gerekmiyor. Büyüklüğünden ziyade iç tasarımı önemlidir. Bir gardrobu iyi biçimde kullanmanız için içindeki bölümlerin uygun biçimde tasarlanması gerekiyor. Bu bölmelerin bolca raf ve çekmeceden oluşması gerek. Aynı zamanda askıya asılacak elbiseler için de uygun yükseklikte askı bölümü yer almalıdır. Katlayarak kullanacağınız kıyafetler için çok yüksek olmayan raflar yer alması gerekiyor. Bunlarla birlikte alt bölümlerde de çorap, iç çamaşırı gibi kıyafetleriniz için ise çekmeceler bulunmalıdır. IKEA gardroplarının boş hallerini bile çeşitli düzenleme ürünleriyle fonksiyonlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

KULLANIŞLI GARDROP İÇ DİZAYNLARI

IKEA Gardrop Fiyatları

Tam teşekküllü bir gardrop almayı düşünüyorsanız, fiyatların 1500-2000 TL’den başladığını söylemek mümkün. Eğer daha uygun maliyetli bir gardrop bakıyorsanız 200 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Düşük ücretli gardroplarda raf ve çekmeceler çok az bulunur ya da hiç bulunmaz. Bu durumda da düzenleme ve depolama aksesuarlarını satın alarak raflı dolap haline dönüştürebilirsiniz.

IKEA GARDROP MODELLERİ

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir