ikea-kose-koltuk-takimlari-8

İkea Yeni Sezon Köşe Koltuk Takımları

Yeni evlenenler ve evini değiştirenler için şık ve uygun fiyatlı mobilya seçenekleri sunan Ikea, yeni sezon mobilya ürünleri ile evinizi yenilemeye hazır!

Oturma odaları ve küçük alanlar için en uygun koltuk seçeneklerinden biri, köşe koltuk modelleridir. Ikea’da, eviniz için birbirinden şık köşe koltuk modelleri bulabilirsiniz. İşte onlardan bazıları…

ikea-kose-koltuk-takimlari-

Oturma odanızda, kitap okurken ya da televizyon izlerken, ayaklarınızı uzatmak ve keyif yapmaya ne dersiniz? Küçük oturma odaları için oldukça uygun bir seçenek sunan bu köşe koltuk, hem rengi hem de tasarımı ile oldukça uygun bir seçim olacak.

ikea-kose-koltuk-takimlari-2

Derinin mobilya dünyasındaki yeri her zaman ayrıdır. Şık ve oldukça modern görünen bu Ikea köşe koltuk takımı, evinizin tarzını tamamlamak için şık bir seçenek.

ikea-kose-koltuk-takimlari-3

Oturma odanızı ya da salonunuzu pembe bir koltuk takımı ile renklendirmeye ne dersiniz? L şeklinde tasarımı ile hem küçük hem de büyük oturma alanlarına uygun bir seçenek sunan bu İkea köşe koltuk takımı, yine pastel tonlarında perde ve halı seçimleri ile iyi bir tarz oluşturacak.

ikea-kose-koltuk-takimlari-4

Mavinin bu tonu, oturma odanızı renklendirmek için çok iyi bir seçim olacak. Bu modelde, televizyon izlerken ayaklarınızı uzatarak keyif yapma imkanınız da olacak!

ikea-kose-koltuk-takimlari-5

Siyah, küçük alanlar için cesur bir seçim gibi görünse de, renkli detaylar ve aksesuarlar ile tamamlayarak bu Ikea köşe koltuk takımını evinizde kullanabilirsiniz.

ikea-kose-koltuk-takimlari-6

Modüler ürünler tasarlayan Ikea’da, altında depolama alanı bulunan koltuklar, özellikle evinde ekstra depolama alanına ihtiyacı olanlar için çok iyi bir seçim olacak!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir