rbki19a

Ikea Hazır Mutfak Modelleri Yeni Sezon

Modüler mobilya sistemlerinde geniş bir ürün seçeneği sunan IKEA, Türkiye’de de müşteri ağını her geçen gün genişletiyor. Özellikle yeni evlenenler ve evinde tadilat yaparken, bütçeyi aşmadan yenilik yaratmak isteyenler için, modüler mutfak seçenekleri sunan IKEA’nın yeni sezon hazır mutfak modellerinden bazılarını bir araya getirdik. İncelemeye ne dersiniz?

ikea-mutfak-modelleri-2018-

Mutfağınız küçük ya da büyük olsun fark etmez; beyaz bir mutfak dolabı her zaman ferahlık ve konfor hissi verir. Küçük bir mutfağınız varsa, beyaz her zaman daha avantajlı bir seçimdir. Siyah ve beyazı bir arada kullanarak, klasik ama etkili bir kontrast oluşturabilirsiniz.

ikea-mutfak-modelleri-2018-3

Lake mutfak dolapları, son yıllarda oldukça popüler. Şık ve modern bir görünüm yaratan gri, lake mutfak dolaplarını, IKEA yeni sezon mutfak tasarımları arasında da rahatlıkla bulabilirsiniz.

ikea-mutfak-modelleri-2018-4

Mutfak dolapları söz konusu olduğunda, kahverengi her zaman vazgeçilmez bir seçimdir. Klasiklerden vazgeçmek istemiyorsanız, Ikea yeni sezon mutfak modelleri arasında yer alan bu dolapları tercih edebilirsiniz.

ikea-mutfak-modelleri-2018-5

Ahşabın, dahil olup da yakışmadığı bir alan yok. Açık tonlarda bir seçim yaparak mutfağınızı daha ferah göstermek istiyorsanız, Ikea’nın bu hazır mutfak modülünü tercih edebilirsiniz.

ikea-mutfak-modelleri-2018-6

Beyazın farklı bir yorumu… Siyah mermer tezgah ile buluşan bu IKEA mutfak modeli, sizin evinize de çok yakışacak.

ikea-mutfak-modelleri-2018-7

Aradığınız, mat mutfak dolapları ise; IKEA yeni sezon mutfak modelleri arasında mat tasarımlar da var. Kahverengi tezgahı ile gerçek bir uyum yansıtıyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir