ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-6

İder Mobilya Yeni Sezon Köşe Koltuk Takımları

Bir salon ya da oturma odasında maksimum kullanım alanı ve konfor gerekli olduğunda, köşe koltuk, en iyi seçeneklerden biridir. Uygun fiyatlı seçenekleri ile evinizi yenilemek için çok sayıda mobilya seçeneği sunan İder Mobilya’da, her mekana ve zevke uygun köşe koltuk takımı seçenekleri var. Kahverengiden beyaza, klasikten moderne, kadifeden deriye kadar İder Mobilya yeni sezon köşe koltuk takımlarını sizler için listeledik…

ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-

Rahat, şık, sade ve konforlu. Küçük bir oturma odanız varsa ve yerden tasarruf sağlayabileceğiniz bir köşe koltuk arıyorsanız, Adonis köşe takımını tercih edebilirsiniz. Fiyatı 3625 TL.Dilerseniz, farklı kumaş seçenekleri de sunuyorlar.

ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-2

Beyazın şıklığı ve zarifliğini yansıtan Atlantis köşe koltuk, modern tarzı ve rahat kullanımı ile eviniz için uygun bir seçenek olabilir. Ailece sohbet edebileceğiniz, geniş bir oturma alanı seçeneği de sunuyor. Fiyatı 3950 TL.

ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-3

Modern tasarımı ve mor rengiyle modern bir salon ya da oturma odası dekorasyonu için uygun bir seçenek sunan Phaselis köşe koltuk takımı, yerden tasarruf sağlamak istediğiniz alanlar için ideal. Fiyatı 4275 TL.

ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-4

Küçük oturma odanız için kullanışlı ve sade bir köşe koltuk arıyorsanız, Kronos köşe koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Laciverti ahşap detaylarla buluşturan bu koltuğun fiyatı 2985 TL.

ider-mobilya-kose-koltuk-takimlari-5

Mat renklerden hoşlanıyorsanız, bu takım kesinlikle size göre. Lacivert ve turuncunun hoş bir uyumunu yansıtan bu takımın fiyatı ise 4100 TL. İder Mobilya yeni sezon köşe koltuk takımları için dilerseniz mağazanın internet adresini de ziyaret edebilirsiniz…

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir