Home Office

Home Office Çalışanlara Özel 24 Masa Dekorasyonu

Günümüz iş dünyasına baktığımızda çoğu şirket ve markanın home office çalışanlara yer verdiğini görüyoruz. Bilgisayar üzerinden çalışanlar kadar el yapımı ürünler üreten ya da dosya sistemi ile evden çalışan kişiler de bulunuyor. Evden çalışmanın birçok avantajı bulunuyor. Bu avantajlardan bir tanesi de kişinin çalıştığı ortamı tamamen kendi zevkine göre tasarlaması ve dekore etmesi oluyor. Böylelikle çalışma daha zevkli hale geliyor ve işten daha fazla verim alınıyor.

Çalışma Masasında Hangi Renkler Tercih Edilmeli?

Her insanın ev dekorasyonu, kullandığı renk ve desenler farklıdır fakat çalışma masası dekore edilirken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunuyor. Dekorasyonda kullanılan renkler iş verimliliği ve çalışma isteği açısından büyük önem taşıyor. Beyaz, mavi, turuncu, mor ve sarı renkleri verimliliği ve yaratıcılığı arttırıyor.

Çalışma Masasının Olmazsa Olmaz Eşya ve Aksesuarları;

Not Panosu; Önemli notların göz önünde bulunması iş açısından oldukça gereklidir.

Fotoğraf Çerçevesi; Aile veya arkadaş fotoğraflarının bulunduğu, kişinin özel anılarını ifade eden bir kaç fotoğraf çerçevesi kişiye huzur veriyor ve hoş bir dekorasyon oluşturuyor.

Saat; Kişi bilgisayarda çalışıyor olsa bile masasında küçük renkli bir saat bulundurmalıdır.

Çiçek; Güzel kokulu ve renkli çiçekler her zaman ilham kaynağıdır. Ayrıca görünüm açısından da oldukça hareketli ve canlı bir dekorasyon oluştururlar.

Çalışma Masası Dekorasyon Örnekleri;

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir